سیمرغسیمرغ

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه حادثه متروی تجریش خسارت جانی و مالی نداشته است، گفت: امروز از محل حادثه بازدید می‌کنیم

آب از سد وارد مترو تجریش شده و این حادثه خسارت جانی و مالی نداشته است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه حادثه متروی تجریش خسارت جانی و مالی نداشته است، گفت: امروز از محل حادثه بازدید می‌کنیم.

فرنوش نوبخت به حادثه ورود آب به داخل متروی تجریش در روز گذشته اشاره کرد و گفت: به دلیل درز انبساط این اتفاق رخ داده است مشکل را برطرف کردیم و در حال حاضر حرکت قطارها به طور مرتب انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با تأکید بر این موضوع که مشکل پیچیده نبود، گفت: آب از سد وارد مترو شده است و این حادثه خسارت جانی و مالی نداشت.

به گفته نوبخت، نیروهای شهرداری شب گذشته به طور کامل در محل حادثه بودند و آب تخلیه شد.

وی با بیان اینکه امروز بازدیدی از محل حادثه‌دیده خواهم داشت، گفت: امیدوارم به زودی اقدامات جانبی صورت گیرد و دیگر شاهد اتفاقات این چنینی نباشیم.

نوبخت همچنین به سرویس‌دهی مترو در بازی ایران - بولیوی اشاره کرد و گفت: سرویس‌دهی به درستی انجام شد و مشکلی نداشتیم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
فرماندار دشستان: به شهردار برازجان تذکر دادمفرماندار دشستان: به شهردار برازجان تذکر دادم

فرماندار دشستان درباره ماجرای نحوه نشستن پاکبانان شهرداری برازجان در مراسم روز گذشته این نهاد، می‌گوید: به شهردار تذکر دادم و بناست تا هفته آینده شهرداری مراسمی برگزار کند، پاکبانان عزیز همگی دور میز بنشیند و از آن‌ها تقدیر شود

news-left-2
 
X