news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

این روزها سفر آخرت هم برای بسیاری از مردم گران تمام می‌شود و با این شرایط حتی کسی خواهان رفتن به آن دنیا نیست

بازار سنگ قبر لاکچری در ارومیه

 این روزها همه از گرانی گله دارند و می‌گویند کسی که می‌میرد راحت می‌شود اما نمی‌دانند که این فوت شدن خانواده را در چه دردسر بزرگی می‌اندازد و بعضاً حتی سرنوشت وابستگان نزدیک را تغییر می‌دهد.

متأسفانه اقشار مختلف جامعه با زیاد کردن تشریفات در مراسمات ترحیم هزینه‌های زیادی را به خود و سایرین تحمیل می‌کنند و نمی‌دانند که چه بر سر خود و دیگران می‌آورند در حالیکه برای کسی که در قبر می‌خوابد فرقی ندارد که قبرش 50 هزار یا 50 میلیون تومانی باشد یا سنگ قبرش 800 هزار یا 10 میلیون تومانی باشد اما چشم و هم چشمی سبب شده بعضاً افراد درجه یک شخص فوت شده به تشریفات و لاکچری بازی اهمیت دهند تا به زعمشان مراسم آن‌ها سر زبان‌ها باشد.

خبرنگار ما در فیلم پیش رو سری به بازار سنگ مزار فروشان ارومیه زده و گفت‌وگویی با سنگ مزار فروشان انجام داده که مشروح آن از نظر می‌گذرد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:tasnimnews.com

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
توئیت مهاجری درباره جنتی و علم‌الهدی
محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در توئیتر نوشت: «آیت الله جنتی: وقتی رادیو وتلویزیون آمد همه وحشت کردند که مبادا دین از دست برود،ولی بعداً دیدند که بهترین استفاده‌ها را می‌توان ازآن کرد.فضای مجازی نیزهمینطوراست؛مطلعان معتقدند می‌توانیم به نفع انقلاب از آن…
news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X