رئیس سازمان تعاون روستایی استان تهران از آغاز طرح عرضه نوروی سیب و پرتقال با نرخ دولتی در این استان خبر داد

آغاز عرضه نوروزی سیب و پرتقال با نرخ دولتی

حسین رضا یوسف وند گفت: طرح عرضه 3 هزار و 300 تن سیب و 4 هزار و 500 تن پرتقال در 260 مرکز عرضه و توزیع در سطح استان تهران شروع شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی ادامه داد: در شهر تهران نیز 211 مرکز عرضه به همراه 50 میوه فروشی منتخب در کلانشهر تهران این میوه ها را با قیمت مصوب عرضه می کنند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان تهران خاطرنشان کرد: امسال 2 برابر سال گذشته سیب و پرتقال ذخیره سازی شده و مشکلی در زمینه تامین سیب و پرتقال در سطح استان تهران وجود ندارد.

وی تاکید کرد: به اندازه کافی سیب و پرتقال در انبارها موجود است و طرح عرضه نوروزی سیب و پرتقال با نرخ دولتی تا پایان تعطیلات نوروزی انجام خواهد پذیرفت.

یوسف وند یادآور شد: در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ با نصب بنر عرضه سیب و پرتقال با نرخ دولتی این میوه ها عرضه می شود و شهروندان می توانند با مراجعه به این اماکن میوه شب عید خود را خریداری کنند.

وی همچنین درباره قیمت سیب و پرتقال نیز گفت: قیمت میوه و سایر کالاهای اساسی در جلسه ستاد تنظیم بازار در استانداری تهران مصوب شده و هیچ گونه افزایش قیمتی در این زمینه نباید انجام بگیرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X