فرماندار شهرستان پردیس گفت: به دلیل باز شدن دریچه های خروجی سد لتیان و افزایش حجم آب رودخانه جاجرود اطراق در این محدوده با وجود آفتابی بودن هوا ممنوع است

اطراق در حاشیه رودخانه جاجرود ممنوع شد

امیراله حقیقی در حاشیه بازدید از رودخانه جاجرود و وضعیت استقرار نیروهای امدادی و خدماتی در مناطق پر خطر گفت: با توجه به حجم بالای ورودی آب از سمت لواسانات به سد لتیان ضرورت داشت تا بخشی از آب سد تخلیه شود و در این شرایط مسافران کنار رودخانه در معرض خطر سیلاب قرار دارند، افرادی که در این محدوده اطراق کردند توسط نیروی انتظامی تخلیه می شوند.

وی با اشاره به بازدید بامدادی خود از سد لتیان، رودخانه جاجرود و پل شاه عباسی اظهار داشت: عدم لایروبی رودخانه جاجرود و ساخت و ساز غیر مجاز در حریم ، مسیر آب را باریک کرده و احتمال پس زدگی آب و آسیب رسانی وجود دارد.

فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: سومین دهنه پل شاه عباسی جاجرود به منظور تسهیل در روند عبورآب بازگشایی شده و مسیرهای دسترسی به رودخانه جاجرود با خاک ریزی در مسیرهای دسترسی مسدود شده است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
پشت‌پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه پشت‌پرده خبرسازی شبانه علیه وزارت نفت و زنگنه

در حالی که این روز‌ها با افزایش فشار‌های کاخ سفید علیه ایران، وزارت نفت به یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین وزارتخانه‌های دولت و به تعبیری خط مقدم نبرد با فشار‌های آمریکا تبدیل شده، جریانی خاص در جناح مخالفان دولت، عزم خود را جزم کرده که به هر نحو، عملکرد این…

 
X