تتت


فرماندار نیشابور از ابتلاء جمع کثیری از سالمندان و کارکنان مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان به کرونا، خبر داد.

مثبت شدن تست کرونای ۸۰ درصد از کارکنان و سالمندان


علیرضا قامتی عنوان کرد: با توجه به همزمانی پیک کرونا با فصل شیوع آنفلوآنزا در اواخر هفته گذشته گزارش‌هایی مبنی بر ابتلاء افرادی به سرماخوردگی در مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان علی‌ ابن ابیطالب نیشابور به مراکز درمانی نیشابور اعلام شد که بلافاصله همکاران مراکز بهداشت به این مرکز رفته و تست کرونا از بیماران گرفته‌ شد.

وی اظهار کرد: از روز چهارشنبه تا کنون تمامی کارکنان و سالمندان مرکز مورد ارزیابی قرار گرفته و آزمایش‌های لازم انجام شده‌ است.

وی تصریح کرد: متاسفانه تست کرونای ۸۰ درصد از کارکنان و سالمندان این مرکز مثبت اعلام شد که ۱۲ نفر از آنها به بیمارستان منتقل شدند و بقیه مبتلایان نیز در خود مرکز و تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه هیئت امنای خیریه قرنطینه شده و کاملا تحت مراقبت‌های بهداشتی هستند.

فرماندار نیشابور خاطر نشان کرد: وضعیت شهرستان نیشابور به لحاظ ابتلا به بیماری کرونا همچنان قرمز و شیب تعداد بستری‌ها و فوتی‌ها روز به‌ روز، رو به افزایش است.

گفتنی است مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری سالمندان حضرت علی‌ابن ابیطالب یک مرکز نگهداری سالمندان در شهرستان نیشابور است و در کیلومتر ۱۲ جاده باغرود و ابتداء روستای فرخک واقع شده‌ است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir 
 
 

 
X