۲۷۷۰ دستگاه خودرو فقط در ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های شمال اعمال قانون یا به مبدا بازگشت داده شدند.

ممنوعیت سفر به مازندران در ۶ محور اصلی


سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ماموران پلیس راهور در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ممنوعیت سفر به مازندران در ۶ محور اصلی کندوان، کیاسر، هراز، سوادکوه و دو محور ارتباطی شرق و غرب استان مستقر شده اند، گفت: ۲۷۷۰ دستگاه خودرو با پلاک غیر بومی که فقط در ۲۴ ساعت گذشته قصد ورود به مازندران را داشتند اعمال قانون یا به میدا بازگشت داده شدند.

او افزود: مالکان ۲۲۹ دستگاه خودروی غیربومی که قصد ورود به مازندران را داشتند از قانون تمکین کردند و به مبدا بازگردانده شدند، اما ۲ هزار و ۵۴۱ دستگاه خودرو نیز اعمال قانون شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران ادامه داد: ۵۵ هزار و ۷۲۹ دستگاه خودرو که از ابتدای امسال تاکنون قصد ورود به استان را داشته اند اعمال قانون شده و ۱۶ هزار و ۸۰۶ خودرو هم به مبدا بازگردانده شدند.

سرهنگ عبادی با بیان اینکه سفرهای درون و برون شهری در تمام رنگ‌بندی‌ها ممنوع شده است، ادامه داد: این طرح شامل خودروهای مسافربری و باربری نمی‌شود.

او افزود: متاسفانه مبادی ورودی استان عصر دیروز شاهد ترافیک سنگین بود، اما اکنون آمد وشد خودروها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: isna.ir
 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X