هشدار؛ به این ۷ استان سفر نکنید
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات درخصوص سفر جاده‌ای به ۷ استان سیل‌ زده و نیز شهر مشهد به مسافران هشدار داد

 هشدار در خصوص سفر جاده ای به 7 استان سیل زده

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شب گذشته، همزمان با سومین شب بارندگی‌های سیل‌آسا در کشور، در اطلاعیه‌ای از هم‌وطنان خواست: با توجه به بارندگی و سیل در برخی استان‌های کشور و خسارت وارد به بعضی بناها و زیرساخت‌های گردشگری، قبل از سفر نسبت به امکان سفر، اطمینان و تمهیدات لازم را داشته باشند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در روزهای آتی نیز بارندگی‌ها ادامه خواهد داشت و شدت بارش‌ها در استان‌های یزد، فارس، کرمان و نیمه‌شرقی تهران بیشتر خواهد بود. همچنین احتمال وقوع سیل در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان وجود دارد.

ستاد هماهنگی خدمات سفر از مسافرانی که قصد سفر به شهر مشهد از محور شمالی را دارند نیز خواسته است ضمن کسب اطمینان از امکان تردد از جاده‌های شمالی کشور، از توقف و اجرا در حاشیه رودخانه‌ها جدا خودداری کنند.

بارش شدید باران و وقوع سیلاب در استان‌های مختلف، از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و تهران سبب شده تا بسیاری از محورهای شریانی و غیرشریانی به‌ویژه در مناطق شمالی کشور و در مسیر نقاط سیل‌زده، با انسداد مقطعی مواجه شوند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: hamshahrionline.ir