دیگر اراذل و اوباش در تهران نداریم !
رئیس پلیس سابق تهران گفت: امروز دیگر در تهران اراذل و اوباش نداریم و مانند سابق که این افراد عرض‌اندام می‌کردند، نیست و بساط قلدری آنها جمع‌آوری شد!

اغتشاشات با دلاورمردی جمع شد


سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی سابق تهران بزرگ صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس پلیس تهران اظهار کرد: امنیت یکی از ضروری‌ترین زیرساخت‌های بشری است، در نظام مقدس جمهوری اسلامی که دشمنان این نظام در طول ۴۴ سال همواره تلاش کردند با سردمداری آمریکا که نظام را دچار چالش کنند، حفظ امنیت همیشه از اولویت‌های اصلی فراجا بوده است.

وی افزود: بنده از اوایل سال 1396 که به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ وارد شدم، تلاش کردم با برنامه‌ریزی مدون و شناخت پایتخت در بعد امنیت به بهترین شکل امنیت با ثبات و پایدار را برقرار کنم.

رحیمی با بیان اینکه طرح‌های مختلفی را برای کاهش جرم در تهران اجرا کردم، بیان کرد: اصلی‌ترین موضوع ما بحث سرقت است، جدا از ماموریت‌های جاری پلیس، دو طرح رعد و کاشف هم برای کاهش سرقت و کشف اموال مسروقه را اجرا کردیم.

فرمانده انتظامی سابق تهران بزرگ بیان کرد: کاهش 9 درصدی جرایم مربوط به سرقت‌ و افزایش 10 درصدی کشف جرایم، ماحصل اجرای طرح‌های مختلف در پایتخت بود.

وی گفت: در طول مدت خدمتم در پلیس تهران بزرگ، بسیاری از باندهای بزرگ توزیع‌کننده مواد مخدر و بخش اعظمی از خرده‌فروشان را شناسایی و دستگیر کردیم؛ دره فرحزاد، جاجرود و 80 درصد از شوش، مولوی و مرندی را از لوث وجود معتادان و فروشندگان پاک کردیم.

رحیمی خاطرنشان کرد: با طراحی طرح ظفر و شناسایی خانه‌های پلاک قرمز در حوزه پلیس مبارزه با موادمخدر اقدامات خوبی انجام شده است.

رئیس پلیس سابق تهران بزرگ گفت: امروز دیگر در تهران اراذل و اوباش نداریم و مانند سابق که این افراد عرض‌اندام می‌کردند نیست و بساط قلدری آنها جمع‌آوری شد!

وی تصریح کرد: بیش از 90 درصد از جرایمی که در فضای مجازی در پایتخت رخ داده است، کشف شده و بیش از 60 هزار میلیارد اموال به مردم بازگردانده شد.

رحیمی افزود: تمامی‌ اغتشاشاتی که در تهران رخ داد با دلاورمردی ماموران پلیس جمع شد.

فرمانده سابق انتظامی تهران بزرگ گفت: برای ساخت حدود 3 هزار مسکن سازمانی و 5 هزار مسکن ملکی با شهرداری تهران رایزنی کردیم و قرارداد بسته‌ایم.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com