منابع رسانه‌ای از پیشنهاد سه میلیون دلاری الجزیره به همسر رئیس‌جمهور برکنار شده مصر برای ضبط یک برنامه تلویزیونی خبر دادند.
 به نقل از پایگاه الیوم‌السابع، رقابت شدیدی بین شبکه الجزیره قطر و شبکه الشرق ترکیه، برای قانع کردن «نجلاء محمود» همسر «محمدمرسی» رئیس‌جمهور برکنار شده مصر، به منظور ضبط یک برنامه درباره اسرار و پشت‌پرده یک سال حکومت و حوادث کاخ ریاست‌جمهوری از زبان وی برقرار است.

بر اساس اطلاعاتی که به دست الیوم السابع رسیده است، الجزیره سه میلیون دلار برای ضبط این برنامه‌ها به همسر «مرسی» پیشنهاد داده است؛ این در حالی است که شبکه ماهواره‌ای "الشرق" ترکیه نیز، برای ضبط برنامه‌ای مشابه، پیشنهادی بالاتر از پیشنهاد شبکه الجزیره به وی داده است.

دستگاه‌های امنیتی مصر با توجه به اینکه احتمال دارد همسر مرسی مواردی از اسرار امنیت ملی این کشور را فاش کند، به شدت موضوع را دنبال می‌کنند. «نجلاء محمود» تاکنون به پیشنهاد این دو شبکه ماهواره‌ای، واکنش آشکاری نشان نداده و در حال بررسی این موضوع با فرزندان و نزدیکان خود است.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tasnimnews.com

مطالب پیشنهادی :
مناظره تلویزیونی به خودسوزی کشیده شد
فقط 4 ساعت تا دنیای ویران شده دختران فراری
واکنش روحانی به مستند «من روحانی هستم»
گاف جالب نخست وزیر مراکش در یک مراسم
بیمه جدید برای عابرین در اتوبان و بزرگراه‌ها
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

یک شرکت امنیتی مدعی شده که هک کردن و نفوذ به تمامی آیفون ها و آی پدهایی که از سیستم عامل آی او اس ۱۲.۳ به قبل استفاده می کنند، ممکن است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X