داعش اخیراً از جذب 4 تبعه استرالیا به علت چاقی امتناع کرده است.
چهار جوان ساکن حومه شهر سیدنی استرالیا چندی پیش به سوریه رفتند تا به داعش بپیوندند، ولی داعش از جذب آنها به علت وزن زیادشان خودداری کرد . سایت خبری "ایلاف" نوشت: این جوانان استرالیائی به مادر خود گفته بودند که برای سفری چهار روزه به تایلند می روند ولی سر از ترکیه درآوردند و با گذشتن از مرزهای مشترک وارد سوریه شدند و به مادر خود پیامکی را با این مضمون فرستادند: "ما در سوریه هستیم . تو را در بهشت خواهیم دید .

" جمال ریفی " دوست خانواده این چهار جوانان استرالیائی می گوید : این جوانان نتوانستند به داعش بپیوندند زیرا دچار چاقی حاد هستند و قدرت جسمی لازم را برای جنگیدن ندارند.

ریفی افزود : من معتقدم که این چهار جوان به زودی به استرالیا بازخواهند گشت زیرا آنان نمی توانند بجنگند و همه مواد غذائی داعش را خواهند خورد.

مادر این چهار جوان پس از دریافت پیامک تصور می کرد که پسرانش شوخی می کنند لذا پیامک را پاک کرد و پس از چهار روز که برای استقبال از پسرانش به فرودگاه رفت ، فهمید که پسران 17 ، 23 ، 25 و 28 ساله اش به سوریه رفته اند.

مادر جوانان استرالیائی در پیامکی که برای پسرانش فرستاده ، نوشته است : پسرانم شما عزیزان من هستید . قلب شما پاک است و هیچ گناهی مرتکب نشده اید . برگردید . من شما را دوست دارم.گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: پایگاه خبری العالم

مطالب پیشنهادی :
داعش به پیتر کاسیگ هم رحم نکرد + تصاویر
توضیح درباره نامگذاری یک خیابان‌ تهران
این وام ها به دردسرش نمی ارزد !
نظام تورم و چانه‌زنی ، دستمزد 94 را تعیین میکند
داعش یکی از اعضای خود را کشت + عکس(+18)
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود

وکیل خانواده علیرضا شیرمحمدعلی تأکید کرد: مادر موکلم از رئیس جدید قوه قضائیه درخواست دارد تا نگذارد خون فرزندش پایمال شود

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X