برخی کاربران این اقدام رئیس جمهور فرانسه را چاپلوسی برای جذب نفت ارزان اعلام کرده اند و به تمسخر وی پرداخته اند.
 انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام رئیس جمهور قزاقستان سبب ایجاد موج گسترده تمسخر رئیس جمهور فرانسه شد تا جایی که به درخواست کاخ الیزه، این تصویر از صفحه رئیس جمهور قزاقستان حذف شد.

دیلی تلگراف نوشت: در تصویر منتشره رئیس جمهور قزاقستان و فرانسه، اولاند رئیس جمهور جنجالی فرانسه با پوشیدن لباس محلی قراق ها سعی در همگرایی با دومین کشور تامین کننده نفت اش را داشت که این به مزاج کاربران دنیای مجازی به خصوص فرانسوی ها خوش نیامد تا جایی که رئیس جمهور فرانسه را به کارکتر بورات در فیلم کمدی و توهین آمیز تشبیه کنند.برخی کاربران این اقدام رئیس جمهور فرانسه را چاپلوسی برای جذب نفت ارزان اعلام کرده اند و به تمسخر وی پرداخته اند.
 
به گفته برخی کاربران دنیای مجازی «فرانسوا اولاند هنگام دیدار با روسای کشورهای ثروتمند به ویژه دست به هر چاپلوسی می زند تا بلکه چند یورویی را از کیسه فتوت آنها به دست آورد.»

اولاند روز جمعه در شهر آستانه پایتخت قزاقستان با نورسلطان نظربایف رئیس جمهور این کشور دیدار کرد. اولاند برای جلب توجه قزاق ها و رئیس جمهورشان لباس سنتی قزاقی شامل کلاه شاپکا و یک پوستین را به تن کرد و در کنار نظربایف که کت و شلوار پوشیده بود یک عکس رسمی گرفت. قزاقستان دومین تامین کننده نفت فرانسه است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer1.jpg

در زمینه مسائل داخلی هم گاف ها و ژست های مسخره او سوژه جالبی برای فرانسوی ها ، رسانه ها و شبکه های اجتماعی است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer2.jpg

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه به دلیل خودشیرینی های بیش اندازه و برخی ژست هایش در برابر دوربین اغلب از سوی فرانسوی ها و نیز رسانه ها مورد مضحکه قرار می گیرد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer3.jpg

ظاهرا این عکس موجب ناراحتی کاخ الیزه شده است

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer4.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer5.jpg

جمعه شب این عکس منتشر شد و به اندازه ای در شبکه های اجتماعی اولاند مورد تمسخر قرار گرفت که صبح شنبه این عکس از صفحه اینستاگرام سرویس مطبوعاتی دفتر ریاست جمهوری قزاقستان برداشته شد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/pojincer6.jpgگردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com
منبع: asrkhabar.com

مطالب پیشنهادی:
قوانین مهاجرت به استرالیا سخت تر شد
65 درصد بازنشستگان فقط نان می خورند!
مردی که روی زنش اسید پاشید!
قدردانی علی لاریجانی از روحانی برای ارائه به موقع لایحه بودجه
کلیپ توهین آمیز بازداشت شدگان افغانی که دست به دست می‌گردد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
فردا یلدای تابستانی است فردا یلدای تابستانی است

یک کارشناس نجوم با بیان اینکه فردا طولانی ترین روز سال است، گفت: فردا ۳۱ خرداد ماه، انقلاب تابستانی رخ می دهد که طولانی ترین روز سال است

 
X