یک مقام ارشد صهیونیست گفت که اگر مذاکرات تا موعد مقرر به نتیجه نرسد، آن وقت به دنبال آن خواهد بود که اقدامات شدیدتری علیه تهران انجام شود.
 "یووال ولمن"، مدیرکل وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی، گفت: در چارچوب مذاکرات که تمدید هم شده است، ما فکر می‌کنیم اقدام درست همان تحریم‌های مداوم و قدرتمند است.

 وی در ادامه اظهار داشت: ما در حال حاضر دنبال تحریم‌های بیشتر نیستیم. می‌دانم که هیچ مقام اسرائیلی به شکل رسمی یا حتی غیررسمی هم که شده چنین خواسته‌ای ندارد.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به تازگی از 1+5 خواسته است که از فرصت تمدید مذاکرات هسته‌ای برای وارد آوردن فشار بیشتر به ایران استفاده کنند.

اما اکنون مدیرکل وزارت اطلاعات اسرائیل می‌گوید که اگر ایران و ۱+۵ تا ضرب‌الاجل جدید، ۱۰ تیر، به توافق دست نیابند آن وقت اسرائیل از1+5  می‌خواهد که تحریم‌های محدود لغو شده علیه ایران بار دیگر به اجرا گذاشته شود.

به گفته او، کنگره بعدی آمریکا نیز که در آن جمهوری‌خواهان اکثریت را در اختیار دارند، احتمالا از اقدامات شدیدتر علیه ایران حمایت می‌کنند.

این مقام صهیونیست، در نهایت ادعا کرده که آمریکا همچنان از امکانات بسیاری برای تشدید اقدامات علیه ایران برخوردار است.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com
منبع: yjc.ir

مطالب پیشنهادی:
کاخ سفید به انتشار گزارش شکنجه واکنش نشان داد
انتخاب و مهرنامه در راه دادگاه!!!
دخیل بودن 5 بانک در اختلاس 12هزار میلیاردی
اعتراض صدا و سیما به دولت!
متروی تهران در اربعین رایگان است
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند

مطهری می‌گوید: نیروهای نظامی باید به تذکرات درباره عدم دخالت در سیاست و اقتصاد توجه کنند چرا که اساسا ورود این نیروها به این دو حوزه خطرناک است

 
X