گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر از طریق شبکه های اجتماعی برای فریب جوانان تاجیک دست به کار شد.
گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر از طریق شبکه های اجتماعی برای فریب جوانان تاجیک دست به کار شد. این گروه تروریستی بعد از سال نو میلادی نماهنگی ر ا در شبکه های اجتماعی تاجیکستان منتشر کرد که طی آن تنی چند از تاجیکانی که در عراق به عنوان داعشی در حال جنگ هستند، دیگر جوانان تاجیک را برای پیوستن به این گروه تروریستی دعوت می کنند.

در این اثر، یکی از جوانان تاجیک که فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارد، دیگر جوانان تاجیک را برای پیوستن به گروه تروریستی داعش دعوت می کند.

این جوان فریب خورده که گفته شده است از ساکنین ولایت ختلان تاجیکستان است، در این نماهنگ، از جوانان تاجیک درخواست کرد که از هر طریق ممکن به ویژه از طریق ترکیه خود را به سوریه یا عراق برسانند.

براساس اعلام مقامهای امنیتی تاجیکستان، مردم این کشور، داعش را گروه تروریستی می دانند و به همین دلیل تلاش این گروه برای جذب جوانان، نتیجه ای نداشته و تعداد کمی آن هم از طریق روسیه جذب داعش شده و به سوریه و عراق رفته اند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

مطالب پیشنهادی:
نوزاد بند انگشتی 1 ساله شد! همراه با تصاویر
جواهرفروش سرشناس دستگیر شد همراه با عکس وی!!
حمله نامتعارف یک روزنامه به روحانی همراه با عکس
عکسی از سید محمد خاتمی در اوان جوانی به همراه فرزندانش
تصویری از اوباما در حال مگس کُشی!!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید! حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید!

چند روزی است که پیغامی در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که در آن مدیر مدرسه برخی دانش‌آموزان را تهدید به اخراج کرده است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X