در مراسم رژه وحدت شماری از زنان عراقی که برای مقابله با تروریست‌های تکفیری به عنوان نیروهای مردمی به عضویت ارتش درآمده بودند از مقابل جایگاه که «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق حضور داشت رژه رفتند.
 ارتش عراق به مناسبت نود و چهارمین سالگرد تاسیس خود در پایتخت این کشور رژه وحدت، انسجام و همبستگی با ملت عراق برای مبارزه قاطع با تهدید‌ها و دفاع از تمامیت ارضی عراق برگزار کرد.
 
در مراسم رژه وحدت شماری از زنان عراقی که برای مقابله با تروریست‌های تکفیری به عنوان نیروهای مردمی به عضویت ارتش درآمده بودند از مقابل جایگاه که «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق حضور داشت رژه رفتند.
 
نخست وزیر عراق در این مراسم با بیان اینکه ارتش عراق، ارتش دفاع از کشور و آبرو و مقدسات است بر تلاش برای بازگرداندن آوارگان بعد از آزادسازی مناطق و پایان دادن به آلام آن‌ها تاکید کرد و گفت به زودی در هم شکستن تروریست‌ها و برقراری امنیت در سراسر عراق را جشن خواهیم گرفت.
 
«خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق نیز تاکید کرد: «ارتش قهرمان عراق همواره جزو پایبند‌ترین ارتش‌ها بوده است آنچه پس از حمله داعش در شهر موصل رخ داد و پیامدهای تلخ آن، حادثه‌ای پیش‌بینی نشده بود و در واقع رخدادی بود که کشور ما را در لحظات تاریخی سرنوشت‌سازی قرار داد.»
 
«سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق نیز تاکید کرد: «ارتش عراق به دنبال سیطره داعش بر مناطقی از کشور در سخت‌ترین و حساسترین مرحله تاریخ خود قرار گرفت.»
 
«فؤاد معصوم» رئیس ‌جمهور عراق نیز پیش از این به نیروهای مسلح و مردم عراق به مناسبت سالروز تاسیس ارتش این کشور تبریک گفته و بر لزوم ادامه بازسازی ارتش در سطحی که بتواند با تمامی چالش‌ها مقابله کند، تاکید کرده بود.
 
http://www.seemorgh.com/uploads/1393/10/artesh1.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/10/artesh2.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/10/artesh3.jpgگردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: jamnews.ir

مطالب پیشنهادی:
سندی مبنی بر کشتن مجروحان داعش توسط فرماندهان خود!
جواهرفروش سرشناس دستگیر شد همراه با عکس وی!!
حمله نامتعارف یک روزنامه به روحانی همراه با عکس
عکسی از سید محمد خاتمی در اوان جوانی به همراه فرزندانش
تصویری از اوباما در حال مگس کُشی!!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دیپلمه‌ها زودتر جذب بازار می‌شوند دیپلمه‌ها زودتر جذب بازار می‌شوند

به اعتقاد یک فعال حوزه کار"مدرک گرایی" در جامعه سطح توقعات و انتظارات فرد از شغل را بالا می‌برد و او را به پشت میزنشینی عادت می‌دهد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X