تصویر زیر را شبکه آمریکایی یواس‌ای تودی منتشر کرده است.

در توضیح عکس فوق اینطور می‌خوانیم که این تجمع مربوط به هواداران جنبش ضد اسلامی شدن اروپا موسوم به «پگیدا» در شهر درسدن آلمان است که به عدم جلوگیری از گسترش اسلام در اروپا و آلمان اعتراض دارند.

همانطور که در تصویر دیده می‌شود، معترضین عکس آنجلا مرکل، صدر اعظم کشور آلمان را نیز با کنایه و در حالتی که بر او روسری پوشانده‌اند، منتشر کرده تا به این وسیله پیرامون گسترش اسلام هشدار داده باشند.

خبرگزاری دویچه‌وله آلمان در همین زمینه ادعا کرده است که تعداد حاضرین در تجمع پگیدا پس از حادثه شارلی ابدو افزایش چشمیگری یافته است.

بر اساس این گزارش، اعتراض کنندگان همچنین شعار «ما مردم هستیم» را نیز سر داده‌اند.

دویچه‌وله از این خبر داده است که در شهرهای مونیخ و برلین هم نظیر اعتراضات درسدن برپا شده است.

با توجه به محتوای عکس فوق، توضیحات اشاره شده و چالش اروپا در موج گرایش مردم به اسلام؛ این فرض همچنان قوّت بیشتری می‌یابد که اساساً حادثه شارلی‌ابدو و به تبع آن، گروگانگیری روز جمعه در شهر پاریس نمی‌تواند کار گروه کوچکی مثل القاعده یمن! باشد و اگرچه در یکی از این دو حادثه هتّاکان به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص) به درک واصل شدند اما دست‌های کثیفی شاید وابسته به سرویس‌های جاسوسی غرب و اسرائیل نیز در پشت پرده این رخدادها قرار دارند و اهداف خاصی را دنبال می‌کنند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

 مطالب پیشنهادی:
نشریه شارلی ابدو: باز هم کاریکاتورهای پیامبر مسلمانان را منتشر می کنیم!!
تصاویری از تصادف خودروی جان کری در هند!!
شکایت فاضل لاریجانی از سعید مرتضوی
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند

مطهری می‌گوید: نیروهای نظامی باید به تذکرات درباره عدم دخالت در سیاست و اقتصاد توجه کنند چرا که اساسا ورود این نیروها به این دو حوزه خطرناک است

 
X