رفتار استاد در کلاس باعث دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، بعد از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد.
استاد فرانسوی موسسه آموزشی وکلای پاریس، در اعتراض به وجود دختر با حجاب در کلاس خود، لباس هایش را از تن در آورد و در پاسخ اعتراض سایر دانشجویان گفت: « من پیرو مذهب برهنگی هستم».

 به نقل از پایگاه القدس العربی، « جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد ، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.

رفتار استاد در کلاس باعث دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، بعد از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد ، اما استاد مربوطه جدای از عدم عذرخواهی ، تهدید نمود که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد.

دختر جوان بعد از این واقعه بر روی پایگاه ارتباط جمعی فیس بوک نوشت: « به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باور هستم که حق دارم با حجاب در تمام کلاس ها حضور داشته باشم .»یکی از دانشجویان بیان کرد: پیشتر نیز دختران باحجاب زیادی در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: setarehnews.ir

 مطالب پیشنهادی:
تصاویری از مراسم تشییع ملک عبدالله
توافق ها درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی
واکنش ها به نطق علی مطهری/دست چپش زخمی شد!
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X