به گزارش خبرآنلاین وب سایت شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد چند فرد مسلح با تیربار به مرکز پلیس دالاس در ایالت تگزاس حمله کرده و خسارات زیادی به بار آورده اند.

افراد حاضر در مرکز پلیس دالاس نیز در پاسخ به این حلمه مسلحانه به سمت حمله کنندگان آتش گشوده اند.

در گزارش سی.ان.ان آمده است که شش بسته مشکوک نیز در نزدیکی اداره پلیس پیدا شده و هنگامی که روباتِ خنثی‌کننده‌ مواد منجره به این بسته‌ها نزدیک شده، یکی از آن بسته‌ها منفجر شده است.

پلیس دالاس در گفتگو با خبرنگاران گفته است افراد مسلح در یک ون زره پوش موضع گرفته بودند که پلیس با سلاح سنگین این خودرو را زمینگیر کرده است .

یکی از مظنونان که نیروهای پلیس دالاس با او مذاکره کرده اند خود را جیمز بولوِر معرفی کرده است. پلیس دالاس اعلام کرد ما هنوز نتوانسته‌ایم هویت این شخص را تأیید کنیم که آیا مظنون یاد شده همان شخصی است که ادعا می‌کند یا خیر.
احتمال می‌رود که تا سه نفرِ دیگر نیز همراه این شخص در خودرو زره پوش یاد شده حضور داشته باشند. نیروهای پلیس دالاس ضمن درخواست از مردم این شهر برای ارسال هر نوع اطلاعاتی که درباره این افراد دارند، از ساکنان این شهر خواستند به محل درگیری میان پلیس و مظنونان یاد شده نزدیک نشوند.

پلیس همچنین در حال تخلیه سکنه‌ی برخی از محله‌های دالاس در نزدیکی محل درگیری‌ها است. سی ان ان همچنین گفته است خسارات فراوانی براثر تیراندازی مهاجمان مسلح و همچنین انفجار بسته حاوی مواد منفجره به اداره پلیس دالاس و خودورهای پلیس این شهر وارد شده است.
هنوز از انگیزه این حمله و اینکه ایا مقاصد تروریستی در میان بوده است یا خیر اطلاعاتی منتشر نشده است.

4949

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
کشتن همسر با همدستی فرزندان! کشتن همسر با همدستی فرزندان!

زن جوان که متهم است با همدستی پسر و دخترش شوهر خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده است صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X