واتیکان، جوزف وسولوفسکی، فرستاده سابق خود به جمهوری دومینیکن را به اتهام پورنوگرافی و سوء استفاده جنسی از کودکان محاکمه می کند.

واتیکان، جوزف وسولوفسکی، فرستاده سابق خود به جمهوری دومینیکن را به اتهام پورنوگرافی و سوء استفاده جنسی از کودکان محاکمه می کند.محاکمه آقای وسولوفسکی که هم اکنون در واتیکان تحت بازداشت خانگی است یازدهم ماه ژوئیه و در یک دادگاه جنایی واتیکان آغاز می شود.مارکو پولیتی، شرح حال نویس پاپ ها می گوید:« وسولوفسکی خلع لباس شده با دادرسی کیفری روبروست. این واقعیت که واتیکان تاریخ محاکمه را تعیین کرده نشان از این دارد که پاپ در پایان دادن به سوء استفاده جنسی از کودکان مصمم است.»

اگر جوزف وسولوفسکی بخاطر اتهامات وارده به وی در زمان مسئولیتش در جمهوری دومنیکن در سالهای 2008 تا 2013 میلادی مجرم شناخته شود به شش تا ده سال زندان محکوم خواهد شد.

همزمان، پاپ فرانچسکو، با استعفای یک اسقف اعظم و جانشین او در آمریکا بخاطر چشم پوشی از کودک آزاری کشیشی در مینه سوتا، موافقت کرده است.

منبع: یورونیوز

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X