منابع محلی از شنیده شدن صدای یک انفجار مهیب در استان بقاع لبنان خبر داده‌اند که گفته می‌شود به دلیل سقوط یک پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی یا حمله هوایی این رژیم بوده است.

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که صدای انفجار ناشی از سقوط یک پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در ارتفاعات صغبین در بقاع غربی بوده است و ارتش لبنان راه‌های منتهی به این منطقه را بسته است.

شبکه المنار اعلام کرد که انفجار صبح امروز بقاع ناشی از حمله راکتی یک جنگنده اسرائیلی به "پهپاد نیروهای دشمن" بوده است و نیروهای امنیتی و ارتش لبنان درحال بررسی موضوع هستند.

خبرگزاری رویترز نیز گزارش داده است که به احتمال زیاد بقاع غربی هدف حمله جنگنده‌های اسرائیلی قرار گرفته اما مشخص نکرد که این حمله برای هدف گرفتن نیروها یا پایگاه‌های مقاومت بوده یا برای ازبین بردن بقایای پهپاد سقوط کرده اسرائیل.

سایت اینترنتی النشرة نیز گزارش داد که یک هلیکوپتر ارتش بر فراز مکان انفجار در بلندی‌های صغبین به پرواز درآمده است.

بخش‌های وسیعی از بقاع تحت کنترل و محل فعالیت نیروهای حزب الله است و رژیم صهیونیستی به شیوه‌های مختلف سعی در جمع‌آوری اطلاعات از این منطقه دارد.

49310

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X