منابع خبری از وقوع انفجار تروریستی نزدیک حرم حضرت زینب (س) در ریف دمشق گزارش دادند.

دو انفجار تروریستی در منطقه "السیده زینب" دمشق

شبکه الحدث در خبری فوری گزارش داد: صدای انفجاری از منطقه کوع سودان نزدیک منطقه "السیده زینب" در ریف دمشق شنیده شد.به گزارش شبکه تلویزیونی سوریه، ابتدا یک خودروی بمب گذاری شده و سپس فردی با کمربند انفجاری وارد خیابان کوع سودان شده و مواد انفجاری همراه خود را منفجر کرده است.شبکه اسکای نیوز در خبری فوری از وقوع انفجارهایی نزدیک حرم حضرت زینب (س) در ریف دمشق گزارش داد.شبکه المیادین گزارش داد در جریان انفجار در منطقه "السیده زینب" دمشق چندین نفر کشته و زخمی شدند.شبکه الاخباریه سوریه نیز گزارش داد: دو انفجار تروریستی در منطقه "السیده زینب" دمشق روی داده است.شبکه المیادین اعلام کرد که بر اساس گزارش های اولیه بر اثر انفجارهای تروریستی دمشق دستکم 30 نفر شهید و 40 تن زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش در بیانیه ای مسئولیت انفجارهای تروریستی در دمشق را برعهده گرفت.

enfejar_145.jpg

این در حالی است که نیروهای ارتش سوریه طی ماه گذشته به موفقیت های نظامی زیادی دست پیدا کرده اند و شماری از عناصر گروه های تروریستی را به هلاکت رسانده و بخش های را نیز آزاد کرده اند. مهمتری موفقیت نظامی ارتش سوریه در ماه های اخیر آزاد سازی بخش مهمی از جنوب حلب است.

................................................................................................................................................................

داعش انفجارها در زینبیه را برعهده گرفت

العالم: خبرنگار شبکه العالم تأکید کرد، گروه داعش انفجارهای تروریستی امروز در منطقه زینبیه را برعهده گرفت.

در انفجارهای امروز در منطقه زینبیه در ریف دمشق، 30 نفر شهید و 80 تن مجروح شدند.

 

منبع: میزان

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مستاجران هم وام می‌گیرند مستاجران هم وام می‌گیرند

بانک مسکن و دولت به دنبال تصویب طرحی برای تامین مالی بازار اجاره و ایجاد تسهیلاتی برای مستاجران هستند

 
X