روزنامه ایندیپندنت نوشت نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ در مقام رئیس جمهور آمریکا، پرده از زوایای پنهان روابط زناشویی وی با ملانیا برداشت.

جرقه پایان رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ زده شد

 ایندیپندنت نوشت: ملانیا در سفر همسرش به خاورمیانه و سپس اروپا، دونالد ترامپ را همراهی می‌کرد؛ اما نخستین بار بود که به عنوان بانوی اول کاخ سفید تا این اندازه مورد توجه خبرنگاران و رسانه‌ها قرار می‌گرفت. برخلاف دونالد ترامپ که در این سفر شخصیتی پویا، اجتماعی و قاطع از خود نشان داد، ملانیا اغلب اوقات ساکت و محتاط به نظر می‌رسید.

زمانیکه دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شد، ملانیا ترجیح داد در نیویورک باقی مانده و همراه با همسر رئیس جمهورش به واشنگتن نقل مکان نکند. اقامت وی در پنت‌هاوس برج ترامپ موجب شده بود کمتر در انظار عمومی ظاهر شود؛ اما سفر به عربستان، فلسطین اشغالی، بلژیک و ایتالیا، او را بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار داد. ملانیا در این سفرها اغلب کمی عقب‌تر از دونالد ترامپ حرکت می‌کرد. در بیشتر اوقات ساکت بود و زمانیکه همسرش با مقامات عالی‌رتبه خوش و بش می‌کرد، به تماشا می‌ایستاد.

ملانیا اوقات کمی را برای گفتگو و ملاقات با گروهی از زنان و کودکان سپری کرد. موضوع امتناع ملانیا از گرفتن دست دونالد نیز به سوژه داغ رسانه‌ها در این سفر 9 روزه تبدیل شده بود که تا حد زیادی رابطه زناشویی این دو را زیر سوال برد.

پیش از این سفر نیز شایعاتی درباره این زوج نامتعارف به گوش می‌رسید و هر بار دوستان ترامپ به مطبوعات تاکید می‌کردند ملانیا و دونالد ترامپ زوج خوشبختی هستند. "پائولو زامپولی"، تاجر سرشناس منهتن، درباره آنها گفته بود: حاضرم دستم را در آتش قرار دهم و بگویم آنها زوج فوق‌العاده و بی‌نهایت شادی هستند.

"کارن لفراک"، یکی از دوستان قدیمی ترامپ، نیز به واشنگتن پست گفته بود ملانیا از نقش جدیدی که در کاخ سفید بر عهده گرفته بسیار راضی و خشنود بوده، روابط این دو نیز فوق‌العاده صمیمی و خوب است.

با این حال، تظاهر کردن ملانیا و دونالد ترامپ به خوشبختی و داشتن روابطی صمیمانه، موجب نشده است تردیدها درباره زندگی زناشویی این دو کاملا برطرف شود. بسیاری معتقدند زندگی خصوصی رئیس جمهور آمریکا با مشکلاتی همراه است و در سفر 9 روزه اخیر، جرقه بر هم خوردن این رابطه زده شد.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
خبرهای بد سفیر روسیه در اتحادیه اروپا برای ایران
سفیر روسیه در اتحادیه اروپا با اشاره به خروج شرکت‌های اروپایی از ایران تصریح کرد این شرکت‌ها آماده ایستادگی در برابر تحریم‌های آمریکا علیه ایران نیستند


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X