لری فلینت، از مشهورترین ناشران مجلات پورنوگرافی در آمریکا، در یک آگهی می‌گوید "وظیفه تمام آمریکایی‌ها است که آقای ترامپ را قبل از آن که خیلی دیر شود از کار برکنار کنند."

10 میلیون دلار جایزه برای براندازی ترامپ!

لری فلینت، از مشهورترین ناشران مجلات پورنوگرافی در آمریکا، عزم خود را برای حذف دونالد ترامپ از مقام ریاست جمهوری جزم کرده و جایزه‌ای ده میلیون دلاری برای این کار تعیین کرده است. به نقل از بی بی سی، فلینت، در یک آگهی تمام صفحه در روزنامه واشنگتن پست گفته است که این جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که اطلاعات آنها منجر به استیضاح یا برکناری آقای ترامپ شود.
 
لری فلینت، در این آگهی می‌گوید "وظیفه تمام آمریکایی‌ها است که آقای ترامپ را قبل از آن که خیلی دیر شود از کار برکنار کنند."
 
او دلایل متعددی را برای براندازی آقای ترامپ ذکر کرده است، از جمله: هم‌دستی با یک قدرت متخاصم خارجی برای تخلف در انتخابات آمریکا، به خطر انداختن سیاست داخلی و خارجی به خاطر تضاد منافع با امپراتوری تجاری، گفتن صدها دروغ آشکار و ناآگاهی مطلق از اوضاع جهانی و همین طور کارشکنی در پیمان اقلیمی پاریس.
 
در آگهی فلینت یک شماره تماس و یک آدرس ایمیل برای ارتباط و در اختیار گذاشتن اطلاعات علیه دونالد ترامپ دیده می‌شود.
 
لری فلینت که از هواداران سرسخت هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود، قبلا هم از این نوع آگهی‌ها علیه آقای ترامپ منتشر کرده بود، اما تا کنون وعده چنین مبلغی برای جایزه‌ نداده بود.
 
دونالد ترامپ که حدود نه ماه پیش با شعار "اول آمریکا" قدرت را در دست گرفت، بسیاری از پیمان‌ها و معاهدات بین‌المللی و چند جانبه را به ضرر آمریکا می‌داند و در همین مدت چند توافق را لغو کرده یا عملا تلاش کرده که از آن خارج شود.
 
این رویکرد ترامپ در عرصه بین‌المللی در کنار دیگر اقدامات جنجالی او مانند فرمان مهاجرتی و تلاش برای لغو قانون خدمات درمانی دوره باراک اوباما، اعتراض‌ها و انتقادهای زیادی را حتی در میان هم‌حزبی‌های او به همراه داشته است.‍‌

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: فرارو

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تأثیر مثبت قتل وحید مرادی بر زندان های کشور
مدیرکل زندان های استان تهران از برنامه زندان های تهران برای تجهیز تمام هواخوری ها به دوربین بعد از قتل وحید مرادی خبر داد


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X