به نظر می‌رسد ترامپ در ویتنام ساعات دشواری را سپری کرد،‌ تصاویر منتشر شده از مراسم ضیافت و سخنرانی در ویتنام نشان از یک ترامپ خواب آلود و خسته‌ای دارد که حتی چشمهایش را نمی‌تواند بازنگه دارد.

دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری آمریکا در ویتنام

 به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری آمریکا در جریان حضورش در نشستی در ویتنام که شنبه عصر صورت گرفت ساعات دشواری را سپری کرد. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که ترامپ خواب آلوده، به سختی چشم هایش را باز نگه داشته و مکررا در جریان این مراسم چشم‌هایش را باز و بسته می‌کند و از اینکه صحبت‌ها از زبان ویتنامی به انگلیسی ترجمه می‌شود، بسیار خسته شده است.

57591464.jpg

زمانیکه سخنرانی رئیس جمهوری ویتنام پایان یافت، ترامپ که به گفته خودش اصلا اهل مشروبات و نوشیدنی های الکی نیست، گیلاس خودش را که مایعی سیاه رنگ در آن بود، بالا گرفت. یکی از مقام های کاخ سفید گفته است که گیلاس حاوی نوشابه کوکای رژیمی بود.

57591465.jpg

ترامپ نیز پس از آن بسیار مختصر گفت: ما و ویتنام مسیر بسیار طولانی را آمده‌ایم و اکنون در مسیری بسیار خوب قرار داریم.

ترامپ چهارمین رئیس جمهوری آمریکاست که پس از جنگ ویتنام در ۱۹۷۵ به این کشور آسیایی می رود.

رئیس‌جمهوری ویتنام نیز اذعان داشت که مشکلات و سختی‌های زیادی در روابط میان آمریکا و ویتنام در سال‌های گذشته وجود داشته و سختی‌ها و دشواری‌ها باعث شده تا اکنون در صلح، ثبات و همکاری و توسعه باشیم.

وی همچنین گفت که عصر حاضر، دورانی متزلزل از روابط دو جانبه میان این دو کشور که سابق بر این دشمن بودند، محسوب می شود. البته حضور ترامپ و مهمان‌های آمریکایی در هانوی به دعوت رهبران ویتنامی آزمونی برای بهتر شدن روابط دو طرفه و اعتبار بخشیدن به روابط دو کشور است.

57591462.jpg

ترامپ نیز خطاب به همتای ویتنامی خود گفت:‌ من به خیابان های هانوی رفتم. می خواهم به مردم ویتنام تبریک بگویم. من بابت این همه پیشرفت در ویتنام به شما آقای رئیس جمهور تبریک می‌گویم.

 

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور در تاسوعا و عاشورا
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اعلام شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر