یکی از اعضای خاندان حاکم عربستان اخبار منتشر شده مبنی بر خرید کاخ مجلل ۳۰۰ میلیون دلاری در فرانسه توسط ولیعهد این کشور را تکذیب کرد.

شاهزاده سطام بن خالد آل سعود، یکی از اعضای خاندان حاکم عربستان اعلام کرد که اخبار منتشر شده مبنی بر خرید کاخ مجلل ۳۰۰ میلیون دلاری در فرانسه توسط محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور کذب است!

شاهزاده سطام در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: جنگ رسانه‌ای و شایعات علیه ولیعهد عربستان همچنان ادامه دارد و با شایعات و دروغ‌ها مبنی بر خرید کشتی تفریحی، تابلو نقاشی هنری آغاز شد و خرید کاخ لویی چهاردهم از آخرین آنها بود.

این شاهزاده عربستانی همچنین افزود: این دروغ‌ها و شایعات مستمر، افراد نادان و کسانی که فکر نمی‌کنند و به دنبال یافتن صحت اخبار نیستند، را هدف قرار می‌دهد و این افراد برای آن‌ها به مثابه گنجی هستند که به عقل آن‌ها نفوذ و از آن‌ها سوءاستفاده می‌کنند و متاسفم که این افراد در جهان عرب زیاد و در خدمت دشمن هستند و این اصطلاح که "افراد جاهل، دشمن دین و سرزمین‌شان هستند،" حقیقت دارد.

روزنامه نیویورک تایمز پیشتر فاش کرده بود، ولیعهد عربستان خریدار گران‌قیمت‌ترین کاخ جهان در فرانسه در سال ۲۰۱۵ میلادی به قمیت ۲۲۵ میلیون پوند معادل ۳۰۰ میلیون دلار است؛ کاخی که مجله فورچون آن را "گرانقیمت‌ترین خانه در جهان" توصیف کرده است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
واکنش ترامپ در مورد سقوط جنگنده روس در سوریه
رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد، طبق گزارش‌های اولیه سوریه جنگنده روس را ساقط کرده و این وضعیت خوبی نیست

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر