به تازگی خبری درباره اجاره دادن آپارتمانی متعلق به پوتین در تل آویو در برخی رسانه ها منتشر شده است که ماجرای جالبی دارد.

ماجرای آپارتمان پوتین در تل‌آویو چیست؟

انتشار خبری مبنی به پخش یک آگهی درباره اجاره دادن آپارتمانی در تل آویو متعلق به رئیس جمهور روسیه توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. به نقل از سایت عرب زبان "ارم نیوز"ماجرای این آپارتمان به زمانی باز می‌گردد که معلم زبان آلمانی پوتین که" مينا يوديتسكايا بيرلينر" نام داشت، سال 1973 به اسرائیل مهاجرت کرد.

آپارتمان پوتین در اسرائیل

قرار شد پوتین نیز در سال 2005 به اسرائیل سفر کند. این زن از طریق روزنامه ها متوجه تصمیم شاگرد قدیمی اش شد، برای همین در روز ورود پوتین مانند مردم دیگر به استقبال او رفت. رئیس جمهور روسیه از این ملاقات بسار خرسند شد و دیداری خاطره انگیز بین آنها صورت گرفت، پوتین به پاس زحماتی که معلمش برای او کشیده بود، تصمیم گرفت هدیه ای به او بدهد.

معلم پوتین

تصمیم پوتین برای اعطای این هدیه بزرگ  به صحبتهای مینا باز می‌گردد که از وضعیت خود در یکی از طبقات بالا در آپارتمانی بدون آسانسور گفته بود. چند روز پس از بازگشت پوتین به کشورش، شخصی از سفارت روسیه نزد پیرزن آمد که یک سورپرایز خوشحال کننده برای او داشت. این شخص پس از دیدار با مینا به او گفت که پوتین آپارتمانی در تل آویو برای او خریداری کرده است. اکنون که مرگ این معلم سالخورده را در آغوش گرفته، طبق وصیت او، خانه مجددا به پوتین بازگشته است.

آپارتمان پوتین در اسرائیل

 این خانه خالی از سکنه که مدتی پس از مرگ مینا تحت سرپرستی سفارت روسیه در اسرائیل بود، اکنون آماده اجاره دادن است و هر کسی که در آن ساکن شود به نوعی مستاجر یکی از بانفوذترین افراد در جهان و قدرتمندترین شخص در روسیه خواهد بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:yjc.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
حباب قیمت سکه در بازار چقدر است؟
رئیس اتحادیه طلا و جواهر، حباب قیمت سکه را بالای یک میلیون تومان اعلام کرد و گفت: خریداری در بازار طلا نداریم


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X