معلم کودکستانی در چین در اقدامی غیر انسانی چند دانش آموزان کلاس را که با یکدیگر صحبت می کردند مجبور به سر کشیدن آب جوش کرد.

انتشار ویدئوی تنبیه دانش آموزان در کودکستانی در چین

بار دیگر ویدئوی که یک معلم چینی کودکستان را در حال تنبیه چند دانش آموز نشان می داد در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. در این ویدئو مشاهده می شود این معلم سنگدل چند دانش آموز را که در سر کلاس با یکدیگر صحبت می کردند وادار به سر کشیدن آب جوش می کند. این اتفاق در منطقه "یانگژو"، استان جیانگسو چین رخ داد.

یکی از مادران این دانش آموزان در شرح حادثه گفت : " چند روز پیش پسرم هنگام خوردن غذا دچار مشکل شد و گفت که گلویش درد می کند. پس از مراجعه به پزشک، مشخص شد که تورم و سوختگی گلوی پسرم عمل قورت دادن غذا را برای او دشوار کرده است." این پسر خردسال در ادامه به مادرش گفت که معلم مهد کودک برای تنبیه آنها را مجبور به سرکشیدن چهار فنجان آب جوش کرده است.

بنا به گفته این دانش آموز، پنج همکلاسی دیگر او نیز مجبور به نوشیدن آب جوش شدند. پس از برملا شدن ماجرا، این معلم سنگدل از کار معلق شد و پلیس محلی چین سرگرم تحقیقات در خصوص این حادثه است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
ترامپ: حالا برای گفتگو با ایران زود است
طبق گزارش «بلومبرگ»، رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با همتای فرانسوی خود در نیویورک به او گفته که تحریم‌ها علیه ایران تاثیرگذار بوده و حالا زود است که گفت‌و‌گو با این کشور در نظر گرفته شود


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X