انتشار تصویر آرشیوی از ولیعهد عربستان سعودی در دیدار با رئیس فیفا سبب داغ تر شدن اخبار و شایعات در خصوص محمدبن سلمان شده است.

چرا عکس جدید از ولیعهد عربستان نیست؟

این روزها رسانه های مختلف به خصوص رسانه های ایرانی خبرهایی از غیبت و حتی فوت شاهزاده محمدبن سلمان منتشر می کنند و مدعی هستند که در اتفاقاتی که چندی پیش روی داده در کاخ پادشاه سعودی وی زخمی و کشته شده است! اما تقریبا هیچ رسانه شاخص بین المللی ای در این خصوص خبری منتشر نکرده است.

بازار شایعات درباره بن سلمان با انتشار این عکس دوباره داغ شد

در همین حال سایت العربیه که رسانه رسمی عربستان سعودی است خبر دیدار ولیعهد سعودی را با رئیس فیفا منتشر کرده و اعلام کرده که «شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی روز جمعه (4 خرداد ماه ) جاننی اینفانتینو، رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا را به حضور پذیرفت و با او درباره همکاری‌های دوجانبه گفتگو کرد».

بازار شایعات درباره بن سلمان با انتشار این عکس دوباره داغ شد


با جستجوی تصویر دیدار شاهزاده محمد بن سلمان و رئیس فیفا مشخص می شود که این تصویر مربوط به دیدار چند ماه پیش بوده و این تصویر پیش تر در 6 دی ماه 96 منتشر شده و در هیچ یک از خبرهای انگیسی، عربی و فارسی دیدار روز جمعه هیچ اشاره ای به آرشیوی بودن تصویر نشده و این در حالیست که بعید است رسانه های سعودی از چنین دیدار تصویر و فیلمی نداشته باشند که متوسل به تصاویر آرشیوی شوند.

حال باید دید که رسانه های سعودی چه زمانی تصویری زنده و یا به روز از شاهزاده سعودی منتشر خواهند کرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: asrkhabar.com


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
هر چه زودتر، خودفریبی را کنار بگذاریم!
«توتال رفت و دوباره نوبت دلواپسان و مخالفان جذب سرمایه خارجی شده تا میدان را در دست بگیرند و با قیافه‌ای حق‌ به‌ جانب بگویند: «دل بستن به شرکت‌های غربی از ابتدا اشتباه بود.»


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X