مراسم افطاری اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول جنجال آفرید.

خبرگزاری سوزجو: "این دو عکس را با هم مقایسه کنید"

مراسم افطاری اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول جنجال آفرید. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اپوزیسیون ترکیه با انتشار تصویری از این مراسم افطاری از اردوغان به شدت انتقاد کرده و اعلام کردند، اردوغان برخلاف اظهاراتش خود را از مردم جدا کرده است.

افطاری دردسرساز اردوغان در استانبول


خبرگزاری سوزجو، یکی از رسانه‌های منتقد ترکیه، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور این کشور و کاندیدای حزب عدالت و توسعه را که در کمپین‌های انتخاباتی همواره اعلام می‌کند در کنار مردم قرار دارد مورد انتقاد قرار داد؛ تصویر اخیرا منتشر شده از مراسم افطاری اردوغان نشان می‌دهد که میان میز وی و میز دیگر شرکت کنندگان یک نوار آبی کشیده شده و میز رئیس‌جمهور مجزا شده است.

اولین بار این عکس را شهرداری استانبول در پیامی در توئیتر منتشر کرده و در آن از حضور اردوغان در مراسم افطاری خبر داده بود اما کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اپوزیسیون و منتقد به شدت از این تصویر انتقاد کردند.

در همین حال رسانه سوزجو با انتشار عکسی از مراسم افطاری محرم اینجه، کاندیدای حزب مردم جمهوری‌خواه اعلام کرده است که این کاندیدا در کنار مردم روزه خود را باز می‌کند.

سوزجو گزارش خود را با این تیتر که "این دو عکس را با هم مقایسه کنید" منتشر کرده است.

مراسم افطاری محرم اینجه، کاندیدای حزب مردم جمهوری‌خواه


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemrogh.com/news
منبع: isna.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X