یکی از هواداران آتالانتا در جریان بازی خانگی این تیم برابر یوونتوس به گزارشگر مستقر در استادیوم حمله کرد.

حمله به گزارشگر بازی آتلانتا و یوونتوس

شب گذشته، در اولین بازی از هفته سی‌وچهارم سری‌آ ایتالیا، آتالانتا، پدیده و شگفتی‌ساز این فصل، در خانه میزبان صدرنشی سری‌آ یعنی یوونتوس بود. دیداری که در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. دیداری که در انتهای آن، اتفاقی بسیار زشت و ناراحت‌کننده رقم خورد.

زمانی که در دقایق پایانی بازی، آتالانتا موفق به زدن گل تساوی شد، بینندگان شبکه تلویزیونی یوونتوس متوجه سکوت عجیب و غیرمنتظره گزارشگر بازی شدند و تا چند دقیقه هیچ صدایی از او شنیده نشد. کمی بعد مشخص شد که انریکه زامبرونو، گزارشگر بازی که از داخل استادیوم مسابقه را گزارش می‌کرد، از سوی یکی از هواداران آتالانتا مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

طبق گزارش سایت فوتبال ایتالیا، هوادار قلدر تیم میزبان، بارها گزارشگر شبکه یوونتوس را هل داده و به شیوه‌ای خشونت‌آمیز و پرخاشگرانه بر سر او فریاد می‌زد.

زامبرونو پس از دوباره مستقر شدن در جایگاه خود، از تماشاگران به خاطر اینکه نتوانست بازی را در لحظه به ثمر رسیدن گل سوم گزارش کند عذرخواهی کرد و دلیل آن را هم توضیح داد.

پرسپولیسی ها امروز در حالی رودروی ذوب آهن قرار می گیرد که در جلسات اخیر خود دست به اعتصاب زده اند. بازیکنان به دلیل مسایل مالی ترجیح دادند تمرین نکنند.

بعضی ها از جمله پروین ابراز تعجب کردند که چرا بازیکنان با وجود دریافت 80 درصد از پول های خود اعتصاب کرده اند اما ظاهرا مشکل چیزی دیگری است.

قرمزها به خاطر پاداش های قهرمانی اعتصاب کرده اند نه میزان دریافتی قراردادشان.

طبق قراردادی که باشگاه بسته، در صورت قهرمانی بازیکنان به اندازه 10 درصد از پول قراردادشان پاداش خواهند گرفت. حالا این مسئله تبدیل به یک معزل شده است.

بازیکنی که 1 میلیارد قرارداد دارد، 100 میلیون پاداش می خواهد و باشگاه به دلیل مشکلات مالی نمی تواند این پاداش ها را بدهد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس

نیمار عکس جدیدی از خودش را در کنار ریحانا منتشر کرده است

 
X