sport-top-1

نامزد كریس رونالدو با انتشار عکسی از پیام‌های یک کاربر ایرانی به او، از حمله کاربران مجازی ایرانی به خود خبر داد.

همه چیز از یک اسکرین شات آغاز شد. اسکرین شاتی که نامزد "رونالدو"(Ronaldo) در اینستاگرامش گذاشت. یک کاربر ایرانی هوادار "کریس رونالدو" در نرم افزار تلگرام، نام نامزد جدید "کریس رونالدو" را سرچ كرده بود و بعد توانسته بود برای او پیغامی بگذارد.
 

"کاترینا"(Katrina) با انتشار عكسی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «این روزها پیام هایی از این دست را زیاد دریافت می کنم. فقط یک سوال دارم. شماره تلفنم را از کجا به دست آوردید؟»

در متن پیام هایی که "کاترینا" آن را منتشر کرده، یک کاربر ایرانی به نام آرمان به "کاترینا" بابت آشنایی با "کریس رونالدو" تبریک گفته است. آرمان ابراز علاقه کرده است تا با سفری به اسپانیا "رونالدو" را از نزدیک ببیند اگرچه گفته كه پول کافی برای این سفر را ندارد.

پیج منتسب به این مدل با تعجب پرسیده بود که چطور این کاربر شماره اش را پیدا کرده در حالی که نمی دانست امکان سرچ نام کاربری در این نرم افزار وجود دارد اما از آن لحظه به بعد و انتشار تصویر این مکالمه در اینستاگرام دوست "رونالدو" سبب شد تا تعداد زیادی از فارسی زبانان به اینستاگرام او بروند و تقریبا تا صبح همه چیز می شد در اینستاگرام او دید.

از متقاضی پراید مدل 78 تا ... تا جایی که تا صاحب پیج منتسب به نامزد "رونالدو" از همه بخواهد به دلیل دیروقت بودن، بروند و استراحت کنند!

این اولین بار نیست که کاربران ایرانی اینچنین به پیج های افراد مختلف حمله می کنند. پیشتر یک آمریکایی به جای داور استرالیایی بازی ایران و عراق، داور بازی ایران و آرژانتین، "زایتسف" سرشناس ایتالیایی و "مسی" اسیر چنین حملاتی شده اند.

حمله کاربران ایرانی به نامزد جدید كریس رونالدوحمله کاربران ایرانی به نامزد جدید كریس رونالدوگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01394-03-13 12:20
قابل توجه ژنرالهای آمریکایی...این یک بچه بازی مجازی است،تصور کنید اگر با ایران درگیر نظامی شوید چه بلاهای غیر قابل تصوری سرتون خواهد آمد..خخخخخخخ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
sport-left-1
تازه ترین اخبار ورزشی
شوک به پرسپولیس و برانکو: شجاع خلیل زاده مصدوم شد و بازی را از دست دادشوک به پرسپولیس و برانکو: شجاع خلیل زاده مصدوم شد و بازی را از دست داد

شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش در بازی فردا مقابل نفت مسجد سلیمان نیست

 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X