همسر ناصر حجازی اظهار داشت: احمدرضا عابدزاده همواره به ما لطف داشته و همیشه برایش بهترین‌ها را آرزو می‌كنم.

اکران خصوصی مستند «من ناصر حجازی هستم» و نظرسنجی برنامه 90 از سوژه‌های روزهای اخیر فوتبال ایران بود. به همین دلیل با خانم بهناز شفیعی همسر محترم ناصر حجازی گفت‌وگویی انجام دادیم، بخوانید.

برنامه 90 را تماشا كردید؟

از اول تا آخر.

هنگام اعلام نظرسنجی چه احساسی داشتید؟

از قبل در جریان نظرسنجی این هفته بودم و می‌دانستم نام ناصر جزو گزینه‌هاست. عادل فردوسی‌پور همواره نسبت به ناصر حجازی محبت داشته و برای این برنامه هم نیت او كاملاً خیر و به خاطر معرفت و دوست‌داشتنش بود.

فكر می‌كردید نفر اول نشود؟

مطمئن بودم دوم می‌شود! ناصر از دهه 40 فوتبالش را شروع كرد، دهه 50 اوج فوتبالش بود به طوری كه سال 57 باشگاه منچستریونایتد(Manchester United) او را خواست و همراهش به انگلیس رفتم و می‌دیدم كه باشگاه منچستریونایتد برای استخدام او چقدر اصرار داشت اما فدراسیون ایران مجوز لازم را صادر نكرد. بعد از آن هم طرح 27 ساله‌ها را گذاشتند و ناصر در دهه 60 انگیزه بالایی برای بازی نداشت با این حال در خیلی از مسابقات استقلال عملكرد خوبی داشت اما احمدرضا عابدزاده حدود 18 سال بازی كرد یا رحمتی 15 سال است كه بازی می‌كند. نمی‌گویم برنامه 90 بیننده مسن ندارد چون خود من از بینندگانش هستم اما فكر می‌كنم بیش از 90 درصد مخاطبان این برنامه كمتر از 40 سال سن دارند و این نسل، بازی ناصر حجازی را ندیده اما با درخشش احمدرضا عابدزاده روزهای خاطره‌انگیز زیادی را تجربه كرده است. با توجه به این موضوع بسیار خوشحالم كه عابدزاده اول شد. شاید 30 سال دیگر چنین نظرسنجی‌ای بگذارند و نسل بعدی بازی‌های عابدزاده و رحمتی را ندیده باشند و به گزینه دیگری رأی بدهند.

خود شما به برنامه 90 پیامك دادید؟

بله، من، دخترم و نوه‌ام امیرارسلان هركدام یك رأی به ناصر دادیم.

از اینكه نفر اول نشد ناراحت نشدید؟

برای چه ناراحت بشوم؟ در مورد عابدزاده و مهدی رحمتی باید بگویم هم ناصر این دو نفر را خیلی دوست داشت و هم عابدزاده و رحمتی علاقه زیادی به حجازی داشته و دارند و در همه مناسبت‌ها كنار ما بوده‌اند. یادم هست 16 سال قبل كه ناصر در بیمارستان بستری بود، عابدزاده چگونه به عیادتش آمد و چطور ناصر را غرق بوسه كرد و مشخص بود چقدر به حجازی علاقه‌مند است یا دو سال قبل كه در سالروز تولد ناصر در بهشت زهرا(س) گرامیداشت گرفته بودیم عابدزاده یك ساعت بود از آمریكا برگشته بود ایران و با چشمانی خواب‌آلود خودش را به مراسم حجازی رساند. احمدرضا عابدزاده همواره به ما لطف داشته و همیشه برایش بهترین‌ها را آرزو می‌كنم، همین‌طور برای سیدمهدی رحمتی عزیز كه هم دروازه‌بانی تراز اول است، هم جوانی باشخصیت و بامعرفت.

درباره اكران خصوصی «من ناصر حجازی هستم» صحبت كنیم.

برای تهیه این مستند زحمت كشیده شده و مسلماً بی‌عیب و نقص نیست. اكران خصوصی گذاشتیم تا دوستان كم و كاستی‌های كار را بگویند و در روزهای آینده عیب‌های كار را به عوامل سازنده مستند منتقل می‌كنیم تا آن را رفع كنند. خود من از بعضی بخش‌ها رضایت ندارم. در ضمن راضی نیستم مستند ناصر حجازی باعث رنجش خاطر و ایجاد دلخوری شود ولی یكسری حقایق هم قابل كتمان نیستند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X