علی پروین سرمربی سابق پرسپولیس به دیدار شاگرد قدیمی خود رفت و از او عیادت کرد.

چندی پیش بود که در یک حادثه، وحید قلیچ در حالی که پشت موتور نشسته بود تصادف کرد و پایش شکست. قلیچ پس از این تصادف مجبور شد پای خود را جراحی کند و حالا هم در بیمارستان بستری است. از چند روز قبل چهره‌های سرشناسی مانند احمدرضا عابدزاده به عیادت وحید قلیچ رفته‌اند. علی پروین هم امروز به عیادت این پیشکسوت پرسپولیس رفت و عکس‌هایی از عیادت خود از وحید قلیچ را در اینستاگرامش منتشر کرد.

پروین و قلیچ از سال‌ها قبل رابطه بسیار خوبی دارند. او در زمان سرمربیگری علی پروین در پرسپولیس، مربی دروازه‌بان‌های این تیم بود. قلیچ در مصاحبه‌ای که چند سال قبل داشت، گفت: «من بعد از دوران فوتبالم مسئول ورزشگاه کارگران شده بودم. آنجا نگهبان بودم اما علی پروین که به پرسپولیس برگشت تمرین را به ورزشگاه کارگران برد. روز اول جمعیت زیادی آمده بودند و من پنهان شدم تا نبینند مستخدم شده‌ام.»

در آن روز دخترهای علی پروین هم به تمرین رفته بودند تا بازگشت پدر خود را ببینند. آن روز دخترهای علی پروین، زن و بچه وحید قلیچ را دیدند که در ورزشگاه زندگی می‌کنند و به پدرشان این موضوع را گفتند که همین باعث شد قلیچ به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس انتخاب شود.

قلیچ در این مصاحبه درباره فحش‌های علی پروین نیز گفت: «علی آقا به آنهایی که دوست داشت فحش می‌داد. فحش علی پروین گله، هر کی نخوره خله.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X