همسر هادی نوروزی گفت: خاکی که قرار بود پای هادی نوروزی را خوب کند، به قبرش ریختم.

معصومه ابراهیم پور همسر هادی نوروزی، بعد از مراسم خاکسپاری این بازیکن، با گریه از یک اتفاق تلخ پرده برداشت. وقتی از خانم ابراهیم پور درباره شب فوت وی سوال شد، با حالت عجیبی گفت: «هادی همیشه 10 شب می خوابید اما آن شب تا 3 صبح بیدار بود. لامپ های خانه را عوض کرد. فیلم تولد هانا دخترمان را دید. بعد به من گفت بنشین، حرف بزنیم و بخندیم. هادی خیلی حالش خوب بود نمی دانم چرا این اتفاق افتاد...»

او درباره علت خاک شدن هادی در زادگاهش می گوید: «هادی عاشق کپورچال بود. هر بار به اینجا می آمد برای بچه ها توپ و لباس می خرید. به هیات کشتی کمک می کرد. حتی مخارج سفر هیات کشتی کیاکلا را قبول می کرد. همه او را دوست داشتند. هادی همیشه نسبت به اهالی روستا خودش را مسئول می دانست. می گفت برای من خیلی زحمت کشیده اند.»

گویا در همان شبی که نوروزی به رحمت خدا رفت، وی قرار بود خاک کربلا را به پای آسیب دیده اش بمالد. خانم ابراهیم پور در این باره با گریه گفت: «برایش از کربلا خاک آورده بودند. گفتم هادی این خاک را به پای مصدومت می مالم که خوب شود ولی آن شب یادمان رفت و حالا این خاک را روی قبرش ریختم.»

همسر نوروزی پس از گفتن این جمله نتوانست دیگر جمله ای بگوید. درگذشت نوروزی و تصاویری که در چند روز گذشته از همسر او منتشر شده، تمام ایران را تحت تاثیر قرار داده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X