این عشق مثلثی بین دو فوتبالیست و همسر یکی از آن ها، در نوامبر 2013 فاش شد.

مائورو ایکاردی(Mauro Icardi) از کار تجاری اش اخراج شده و امور تجاری را به همسرش واندا نارا(Wanda Nara) سپرده است. طبق گفته های مورنو(Moreno) مدیر برنامه های ایکاردی، قرارداد این بازیکن 22 ساله دیگر تمدید نشده و همسرش جایگزین او خواهد شد. سال گذشته زمانی که ایکاردی با نارا، همسر دوستش در بوئنوس آیرس و در حضور 12 تن از بستگانش ازدواج کرد، جنجال های بسیاری به وجود آورد.

واندا نارا همسر مائورو ایکاردیواندا نارا همسر مائورو ایکاردی

نارا پیش از ایکاردی با هم تیمی او ماکسی لوپز(Maxi Lopez) ازدواج کرده بود، اختلاف این دو بازیکن در آوریل سال گذشته زمانی که آنها با هم دست ندادند، آشکار شد. لوپز، مهاجم سابق بارسلونا(Barcelona)، زمانی که او تازه وارد ایتالیا شده بود در کنار او بود و در کنار همسرش تعطیلات را با او سپری کردند. این عشق مثلثی بین دو فوتبالیست و همسر یکی از آنها، در نوامبر 2013 فاش شد.

مائورو ایکاردی و همسرشمائورو ایکاردی و همسرش

ایکاردی در صفحه توئیتر خود نوشت: من عاشق تو (واندا نارا) هستم، آسان نیست که احساساتم را به تو بگویم زیرا می دانم که این دو واژه (دوستت دارم در زبان اسپانیایی با دو واژه ('te amo')  بیان می شود) احساسات بدون محدودیتی را با خود حمل می کنند.

نارا نیز در توئیتر خود با اشاره به مشکلات زناشویی اش با ماکسی نوشت: «ماکسی من را نادیده می گرفت. اگرچه من در رفاه زندگی کرده بودم اما در حال حاضر زندگی با درد و اندوه زندگی می کنم».


تهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
seemorgh.com/sport
اختصاصی سیمرغ 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X