دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس نفری 450 میلیون تومان پرداخت می کنند تا شریکی از یک ویلای شیک و مدرن در منطقه متل قو استفاده کنند.

خرید ویلای شیک توسط دو ستاره پرسپولیس:

این تصور در جامعه وجود دارد که فوتبالیست‌ها افراد متمول و پولداری هستند و با درآمد ناشی از فوتبال 7 پشت آنان تأمین شده است. اما زمانی‌که با خود بازیکنان فوتبال صحبت کنید و هم‌کلام شوید اغلب می‌گویند نصف پول قرارداد خود را هم نمی‌گیرند و تازه باید کلی هم مالیات بدهند.

شاید محدود بودن سن فوتبال و ورزش حرفه‌ای هم مزید بر علت شده باشد تا بازیکنان به فکر تأمین آینده خود باشند و قرارداد بالاتر را در اولویت کاری خود قرار دهند. در این میان برخی بازیکنان هم وجود دارند که در حوزه‌های دیگر سرمایه‌گذاری می‌کنند. باغ می‌خرند، ویلا می‌خرند و ساخت و ساز می‌کنند و در این راه اگر امکانش باشد با همبازیان صمیم‌تر خود شریک می‌شوند.

یکی از این بازیکنان محسن مسلمان است. ستاره خط میانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم که رابطه بسیار مطلوب و صمیمانه‌ای هم با مهدی طارمی دارد. این دو آن‌قدر صمیمی و رفیق هستند که طارمی در شرایط تک به تک آن هم در دربی پایتخت و مقابل استقلال توپ را برای مسلمان قل بدهد تا دوستش گل سوم پرسپولیس را بزند.

حتی تلویحاً شنیدیم اگر کنار دست طارمی هر کس دیگری غیر از مسلمان بود،‌ پاس نمی‌داد و خودش ضربه را می‌نواخت تا هت‌تریک کند اما حکایت مسلمان چیز دیگری است. طارمی حتی در برنامه تلویزیونی 90 هم از مسلمان تعریف و تمجید کرد تا ثابت کند چه رابطه دوستانه‌ای با یکدیگر دارند.

با این مقدمه نسبتاً بلند می‌خواستیم به سمع و نظرتان برسانیم به تازگی این دو دوست صمیمی به پیشنهاد مسلمان یک ویلا در منطقه متل قو خریداری کرده‌اند. قیمت این ویلا 900 میلیون تومان بوده که 50 درصد آن را مسلمان پرداخت کرده و 50 درصد باقی‌مانده را هم طارمی متقبل شده است. به عبارت دقیق‌تر مسلمان 450 میلیون تومان اولیه را پرداخته و طارمی نیز 450 میلیون تومان بقیه را می‌پردازد تا شریکی از این ویلای شیک و مدرن استفاده کنند.

به نظر می‌رسد بیشتر از طارمی این مسلمان باشد که از ویلای شریکی استفاده کند و البته آقای گل لیگ پانزدهم هم خیلی با این مسئله مشکلی نداشته باشد طبیعی است پس از لژیونر شدن این امکان برایش فراهم نباشد که بخواهد از ویلای شمال کشور شریکی‌اش استفاده کند.

در مورد طارمی هم بد نیست به این نکته اشاره کنیم که او تصمیم خود برای جدایی از پرسپولیس را گرفته و تحت هیچ شرایطی دیگر در این تیم نخواهد ماند. آقای گل لیگ پانزدهم 24 ساله شده و یکی از لژیونرهای شاغل در اروپا هم به او گفته که باشگاه‌های قاره سبز تمایلی به جذب بازیکنان 25 سال به بالا ندارند. همین مسئله باعث شده تا مهدی طارمی به دنبال رفتن به اروپا در 24 سالگی باشد.

البته ستاره پرسپولیس در لیگ پانزدهم می‌تواند تا جام‌جهانی 2018 روسیه صبوری کند اما در آن زمان 26 ساله شده و باز هم با مشکل سن و سال مواجه خواهد بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:khabarsport.com 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X