مدیرعامل باشگاه سپاهان به خبر مذاکره با علیرضا منصوریان واکنش نشان داد و تاکید کرد گزینه اول و آخر سپاهان زلاتکو کرانچار است.

شایعه حضور منصوریان در سپاهان

محسن طاهری درباره خبر مذاکره این باشگاه با علیرضا منصوریان برای جانشینی زلاتکو کرانچار گفت: واقعا خودم هم تعجب می کنم این شایعات چطور در فضای مجازی و رسانه ای مطرح می شود. من بارها اعلام کرده ام گزینه اول و آخرمان آقای کرانچار است و حمایت قاطعانه ای نیز از وی داشته و داریم. دلیلی ندارد در روزهایی که تیممان سرمربی دارد و می تواند روند رو به رشدی پیدا کند سراغ گزینه هایی نظیر آقای منصوریان برویم.

وی در ادامه راجع به اولتیماتوم دو هفته ای به زلاتکو کرانچار و احتمال حضور محرم نویدکیا در کادر فنی سپاهان تصریح کرد: هیچ صحبتی مبنی بر اینکه به کرانچار هشدار بدهیم و برایش زمان تعیین کنیم تا استرس به تیم وارد شود نداشتیم. آقای نویدکیا هم یکی از مفاخر باشگاه سپاهان است اما باز هم تکرار می کنم که هیچ مذاکره ای برای جانشین آقای کرانچار نداشته ایم. آنهایی که شیوه و مدل مدیریتی بنده و مجموعه سپاهان را می شناسند خیلی خوب می دانند که شفاف سازی می کنیم و اهل لابی‌گری در پشت پرده نیستیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان افزود: متاسفانه هر روز که از خواب بیدار می شوم کارشناسان دنیای مجازی، آنقدر درباره تیممان اظهار نظر می کنند که اگر بخواهم به صحبت های آنها که هیچ ارزشی هم ندارند توجه کنم باید تمام کارهایم را تعطیل کنم و به تک تک شایعات و فرضیه های پوشالی آنها جواب بدهم. آقای کرانچار با تمام قدرت در سپاهان به کارش ادامه خواهد داد و مطمئن هستیم اتفاقات خیلی خوبی در انتظار تیم خواهد بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: mehrnews.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X