سردار آزمون تنها گل ایران برابر روسیه را به ثمر رساند رکوردشکنی کرد.

بازگشت سردار آزمون به روزهای اوج

چند روز قبل بود که سایت ورزشی روسیه درباره آزمون مطلبی را نوشته بود و گل نزدن‌های او در لیگ روسیه را سوژه خود قرار داده بود.

این نویسنده پیشبینی گلزنی سردار در بازی با تیم ملی روسیه را هم کرده بود و آمار گل‌های ملی سردار هم نشان می‌داد که شانس مهاجم ایرانی برای باز کردن دروازه روس‌ها زیاد است.

حالا شب گذشته همین اتفاق هم افتاد و بعد از ناکامی‌های متوالی در لیگ روسیه و ورزشگاه کازان با لباس روبین کازان، سردار در لباس تیم ملی ایران دروازه روسیه را در خاک میزبان جام جهانی 2018 باز کرد.

آن هم در همان ورزشگاهی که در ماه‌های اخیر بارها با ناکامی ترک‌اش کرده بود. کازان آره‌نا. این بیست و دومین گل ملی سردار است که گلزنی‌های خود در تیم ملی را از مسابقات تدارکاتی جام جهانی 2014 آغاز کرده و تا مسابقات تدارکاتی جام جهانی 2018 ادامه‌اش داده است.

دیروز هم در نشست خبری قبل بازی خبرنگاران روس با کنایه به سردار می‌گفتند که گلزنی در روسیه را فراموش کرده و افت فاحش‌اش کاملا به چشم می‌آید. سردار اما همانجا هم وعده داد که خیلی زود به سطح آمادگی بالا برگردد و حالا با این گل امیدوار است تا هم گلزنی‌هایش در تیم ملی را دوباره شروع کند؛ و هم شکست طلسم ناکامی‌اش در روسیه با تداوم گلزنی در هفته‌های آینده همراه شود و دوران افت و ناآمادگی سردار رفته رفته فراموش شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X