پیکر ابراهیم آشتیانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در میان دستان اهالی فوتبال تشییع و به بهشت زهرا (س) منتقل شد.

برگزاری مراسم تشییع پیکر ابراهیم آشتیانی

صبح امروز (چهارشنبه) از ساعت ۹ تعداد زیادی از علاقمندان، پیشکسوتان و اهالی فوتبال برای تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی خود را به ورزشگاه شهید شیرودی رسانده بودند تا با پیشکسوت بزرگ باشگاه پرسپولیس وداع کنند.

در این مراسم افرادی همچون علی کریمی، علی پروین، محمد دادگان، بهرام افشارزاده، افشین پیروانی، جعفر کاشانی، محمد پنجعلی، محمدرضا ساکت، حسین کلانی، حمید جاسمیان، مهدی مناجاتی، کریم باقری، محمود خوردبین، محمد مایلی کهن، اسماعیل هلالی، زمانی، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، بهنام ابوالقاسم پور، جواد قراب، محمد نوری، علی جباری، فرامرز ظلی، علیرضا امامی‌فر و ... حاضر بودند.

 

علی کریمی در مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی

علی کریمی در مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی

 

پرسپولیسی ها در مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی
ashtiani1.jpg
 
کریم باقری و محمد مایلی کهن در مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی
ashtiani2.jpg
 
مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی
ashtiani4.jpg

 

نکته قابل توجه در مراسم امروز این بود که هیچ یک از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس و همین طور مدیرعامل این باشگاه به مراسم تشییع نیامده بودند و از طرف مدیریت باشگاه پرسپولیس فقط جعفر کاشانی که هم دوره آن مرحوم بود حضور داشت.

این‌ در حالی است که از باشگاه استقلال، زمانی و ملکی دو عضو هیات مدیره به مراسم تشییع آمده بودند و همین طور بروشوری چاپ شده بود که از طرف باشگاه استقلال درگذشت ابراهیم آشتیانی را تسلیت گفته بود.

از طرف باشگاه پرسپولیس هم بنری در گوشه ورزشگاه نصب شده بود که روی آن درگذشت ابراهیم آشتیانی را غم‌انگیز توصیف کرده و تسلیت گفته شده بود.

در حالی که علی کریمی در تشییع مراسم حاضر شده بود تعدادی از هواداران فوتبال قصد گرفتن عکس سلفی با او داشتند که همین امر باعث ناراحتی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس شد چرا که معتقد بود در مراسم تشییع پیکر نباید عکس سلفی گرفته شود.

 

سلفی گرفتن با علی کریمی در مراسم تشییع پیکر مرحوم ابراهیم آشتیانی

ashtiani3.jpg

 

پیکر مرحوم آشتیانی پس از تشییع به بهشت زهرا (س) منتقل شد تا در قطعه نام‌آوران به خاک سپرده شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir / isna.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X