باشگاه المپیاکوس یونان به واسطه اتهام سنگین به مالکش در آستانه فروپاشی قرار گرفت تیمی که کریم انصاری فرد در آن عضویت دارد!

باشگاه انصاری فرد در آستانه فروپاشی

وانگلیس ماریناکیس، مالک باشگاه المپیاکوس یونان با رای دادگاه تجدیدنظر یونان به همراه 27 نفر دیگر متهم به اعمال جرایم سازمان‌یافته در فوتبال از جمله تغییر نتایج بازی‌ها هستند.

کلاهبرداری و بمباران افکار عمومی با تحریک‌های گسترده از دیگر اتهامات مندرج در کیفرخواست ارائه شده است که می‌تواند گرفتاری بزرگی را برای پرافتخارترین تیم فوتبال باشگاهی یونان به دنبال داشته باشد.

به دنبال رای دادگاه تجدید نظر نیز وزیر ورزش یونان اعلام کرد که متهمان پرونده توطئه و جرایم سازمان‌یافته در فوتبال و ورزش باید ظرف 15 روز هر گونه فعالیت در ورزش را ترک کنند. این مقام دولتی یونان حتی خواستار خروج متهمان از این کشور با اتکا به قوانین یونان شد.

تیم المپیاکوس آتن کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد. این باشگاه متمول شهر آتن در بسیاری از رشته‌های ورزشی بخش‌های آقایان و بانوان فعالیت حرفه‌ای در سطح یونان و اروپا دارد.

وانگلیس ماریناکیس، مالک ثروتمند المپیاکوس مدتی قبل باشگاه انگلیسی ناتینگهام فارست را نیز خریداری کرده بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X