اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید شاهد درخشش  سامان قدوس ستاره جدید ایران در نیم فصل دوم رقابت های باشگاهی در بوندس لیگا باشیم.

سامان قدوس به بوندس لیگا می رود

انتخاب به عنوان بهترین مهاجم لیگ سوئد هم زمان با درخشش در خط حمله اوسترسوند در یورولیگ و تیم ملی ایران در نخستین بازی های ملی باعث شد تا سامان قدوس بیشتر از قبل در مارکتینگ زمستانی فوتبال سوئد و اروپا قرار بگیرد.

ستاره دو ملیتی جدید ایران که فصل درخشانی را سپری می کند بعد از عبور از پیشنهاد پوشیدن پیراهن تیم ملی سوئد در مقدماتی جام جهانی 2018 قاره اروپا و برتن کردن پیراهن ایران به عنوان جدیدترین شاگرد کارلوس کی روش در سه بازی ابتدایی خود با پیراهن تیم ملی خوش درخشید تا جایی که بعد از بازی با پاناما و ونزوئلا تعریف و تمجیدها از این بازیکن به اوج خود رسید.

سامان قدوس با توجه به اتمام فصل فوتبالی سوئد با استرسوند تنها بازی های روز پایانی مرحله گروهی یورولیگ را در پیش دارد جایی که او در صورت صعود با این باشگاه کم نام و نشان به مرحله بعد تا بهمن ماه مسابقاتی پیش رو ندارد از همین رو پروسه فروش زمستانی پدیده تازه فوتبال ایران و باشگاه استرسوند روی میز قرار گرفت.

پرونده ای که سران باشگاه سوئدی انتظار دارند سود چند میلیون یورویی برای آنها در پی داشته باشد از همین رو مذاکرات با مشتریان سامان که عمدتا انگلیسی و از تیم های حاضر در چمپیون شیب هستند از هفته ها قبل آغاز شد که این مذاکرات با بالا رفتن قیمت قدوس به یکباره متوقف شد. اما حالا جدیدترین مشتری ستاره دوملیتی ایران نه انگلیسی است نه تیمی کم نام و نشان چون از آلمان و بوندس لیگا خبر می رسد بعد از لو رفتن پیشنهاد اولیه وردربرمن برای خرید مهاجم ایرانی حالا پروسه انتقال او به آلمان در زمستان وارد فاز جدیدی شده است.

بنا به اعلام رسانه های سوئدی باشگاه آلمانی که در انتهای جدول بوندس لیگا اوضاع چندان مساعدی ندارد و پیرو همین شرایط قید همکاری با آلکساندر نوری سرمربی ایرانی الاصل را زد برای برطرف کردن ضعف های گلزنی خود دو گزینه اصلی دارد که اولین گزینه آرناتوویچ از باشگاه وستهام انگلیس است که بعید به نظر می رسد بتواند در زمستان به برمن برگردد.

دومین گزینه هم سامان قدوس نام دارد که خرید این بازیکن بسیار آسان تر از آرناتوویچ به نظر می رسد از همین رو باشگاه آلمانی پیشنهاد دوم خود را به باشگاه سوئدی ارسال کرده و تا حدودی نظر سران استرسوند را به خود جلب کرده است. مسلما درخششی که سامان در رقابت های یورولیگ همچنین پیراهن تیم ملی ایران در بازی های گذشته داشت بی ارتباط با سماجت باشگاه آلمانی با خرید بازیکن دوملیتی نیست، اتفاقی که می تواند راه او را برای درخشش بیشتر و حضور در ترکیب اصلی ایران در روسیه 2018 هموار سازد.

به این ترتیب باشگاه بحران زده آلمانی بعد از خرید هافبک سوئیسی برای زمستان حالا به نظر می رسد سامان قدوس را به عنوان دومین خرید بزرگ زمستانی مد نظر قرار داده تا با این اقدامات استارت خود برای فرار از سقوط را بزند و خاطرات فصل قبل را تکرار کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X