علیرضا بیرانوند ، متهم شده است به صغر سن. این ادعا البته از آنسوی آب ها مطرح شده است.

 

 

علیرضا بیرانوند 29 ساله است؟!

چند هفته ای می شود که نام علیرضا بیرانوند را با حاشیه پیوند زده اند. او پس از پیروزی سرخپوشان برابر سایپا در یک مصاحبه جنجالی گفت می خواهد به فکر خودش باشد و تصمیم دارد به تراکتورسازی برود. آن هم در فصلی که پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است. پس از این اتفاق هواداران پرسپولیس نسبت به صحبت های او واکنش نشان دادند و در بازی برابر پدیده هم هر زمان توپ به او می رسید، هواداران احمدرضا عابدزاده را تشویق می کردند و همین موضوع باعث شد تا سنگربان تیم ملی به اعتراض هواداران واکنش نشان دهد و با دستانش به آنها هیس بگوید.

حال کانال متعلق به مهدی رستم پور خبرنگار و مجری پیشین ورزشی تلویزیون که به خارج از کشور رفته است، ادعا کرده اطلاعاتی برایش رسیده و بر اساس این اطلاعات علیرضا بیرانوند صغر سن دارد. او در این مورد نوشته است:« این اطلاعات را امروز از روستای سرابیاس فرستاده‌اند و به خاطر مسائل طایفه‌ای، نمی‌توانند نام‌شان را فاش کنند.

محمدرضا صفر بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران متولد ۱۳۶۷، فرزند مرتضی صفر بیرانوند متولد روستای سرابیاس از کرگاه غربی، بخش مرکزی خرم آباد است.
محمدرضا هویت برادر کوچکترش علیرضا (متولد ۷۱) را در اختیار گرفته و غیر قانونی، با تقلب، در تمام رده‌های سنی پایه بازی کرده.

اصرار عجیبش برای جدایی، رفتن به سربازی و ربط دادن جدایی به نزدیک بودن جام جهانی در مصاحبه‌اش، ممکن است به گرو کشی تیم‌های نظامی مرتبط باشد که طبیعتاً این اطلاعات را دارند. همشهری‌مان همایون بهاروند رییس سازمان لیگ هم می‌داند.

رسانه‌ها بی خبر نیستند. محمدرضا صفر بیرانوند خرداد ۹۴ در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم، هویت علیرضای واقعی را انکار کرد و گفت: وقتی به نوجوانان نفت آمدم مربیان فکر می‌کردند صغرسنی هستم اما از ثبت ‌احوال خرم‌آباد استعلام شد تا مشخص شود که سن من واقعی است. یک برادر ۳ ساله دارم.
بله. هویت برادر خردسالت واقعی است. هویت علیرضا هم واقعی است. اما هویت خودت هم واقعی است محمدرضا جان! سه برادر هستید، فرزند مرتضی و سیمین؛ با استعلام در می‌آید.

وقتی در برنامه ماه عسل، بعضی حقایق را وارونه گفتی می‌خواستیم افشا کنیم.
تلویزیون به روستای دره بادام در بخش چگنی رفت تا از وحید امیری گزارش بگیرد، اما تو به صداوسیما گفتی نمی‌خواهی دوربین به روستای‌مان بیاید، چون از لو رفتن هویت واقعی‌ات می‌ترسیدی. همان موقع می‌خواستیم افشا کنیم.
در روستا، همه را قسم داده بودید به سکوت. اما هیس که به مردم دادی، دیگر تصمیم گرفتیم حرف بزنیم همولایتی عزیز.
حالا از خبرنگاران دعوت می‌کنیم به روستای سرابیاس بیایید و تحقیق کنید. علیرضا واقعی خودش هم فوتبال هم بازی می‌کرد اما به خاطر ترس از افشای تقلب برادر ملی پوش، مجبور شد قید فوتبال را بزند.»

کانال متعلق به مهدی رستم پور خبرنگار و مجری پیشین ورزشی تلویزیون که به خارج از کشور رفته است، ادعا کرده اطلاعاتی برایش رسیده و بر اساس این اطلاعات علیرضا بیرانوند صغر سن دارد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X