عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان استعفا داد.

عبدالله ویسی استعفا داد

عبدالله ویسی بعد از شکست یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری این بازی اظهار داشت: ما در این دیدار تنها یک موقعیت به نفت آبادان دادیم و با همین یک موقعیت نتیجه را واگذار کردیم. با موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم، می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما بازیکنان ما در چارچوب ضربه نمی‌زنند. بازی کردن در محوطه جریمه خلاقیت فردی است که بازیکنان ما ندارند. به نفت آبادان به خاطر کسب سه امتیاز شیرین تبریک می‌گویم.
 
وی در ادامه افزود: از آقای موسوی (مالک باشگاه استقلال خوزستان) تشکر می‌کنم که به استقلال خوزستان کمک کرد. او دوست صمیمی من است و رفت‌وآمد خانوادگی داریم، اما دیگر از امروز نیستم و استعفا می‌دهم.

«تیم استقلال خوزستان باید تا الان منحل می‌شد»، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این جمله تصریح کرد: من بازیکنان و جوانان خوزستانی را جمع کردم تا تیم نتیجه بگیرد، اما نمی‌دانم با این اوضاع چه خواهد شد. ضمن تشکر از آقای موسوی باید بگویم دیگر نمی‌توانم بمانم. پول نداریم بازیکن جابه‌جا کنیم، بازیکن ما پول بلیت ندارد به خانه‌اش بازگردد.

ویسی ادامه داد: می‌گویند شرایط خوب می‌شود، اما چه زمانی، نمی‌دانم. دیگر کشش ندارم و نمی‌توانم بمانم. 14 امتیاز تا پایان نیم‌فصل گرفته‌ایم و اگر همین امتیاز را در دور برگشت بگیریم، در لیگ می‌مانیم. ما صددرصد با گرفتن این تعداد امتیاز در لیگ می‌مانیم.
 
وی در واکنش به اینکه شکست امروز چقدر در استعفای او تأثیرگذار بوده است، گفت: قبل از بازی به سرپرست و مدیر باشگاه گفتم که استعفاء می‌دهم. ای کاش امروز می‌بردیم تا استعفایم قشنگ‌تر می‌شد. به خاطر باخت نیست که استعفاء می‌دهم و از قبل گفته بودم. من به خاطر مردم به اهواز بازگشتم، در واقع اتفاقاتی افتاد که باید به این تیم برمی‌گشتم. تیم اوضاع خرابی داشت و اگر نبودیم، منحل می‌شد. پنج ماه و نیم است که اینجا حضور دارم و به جان فرزندم یک ریال هم نگرفته‌ام. به خاطر پول حرف نمی‌زنم و وظیفه‌ام را انجام داده‌ام.گردآوری : گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X