سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید امیدوار است نتیجه دیدار تیمش برابر پرسپولیس را بحث‌های فنی رقم بزند نه اشتباهات داوری

صحبت های فراز کمالوند قبل از بازی با پرسپولیس

فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی پرسپولیس و صنعت نفت همیشه جذاب و دیدنی بوده است. این سومین بار است که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم. امیدوارم بازی خوبی باشد و هواداران دو تیم و بینندگان تلویزیونی از این دیدار لذت ببرند. ما هفته‌ها است که تمرکز خود را نتوانستیم در داخل حفظ کنیم و در بسیاری از بازی‌ها اتفاقات داوری سرنوشت این دیدارها را تغییر داده است. هم در جام حذفی با اشتباهات داوری جام را از دست دادیم و هم در لیگ مقابل تیم دوم جدول باید سه امتیاز را به دست می‌آوردیم که شکست خوردیم. با آنالیزی که داشتیم و با گواه کارشناسان، از ابتدای فصل باید 11 پنالتی به سود ما گرفته می‌شد.

کمالوند اضافه کرد: امیدوارم بازی منصفانه و عادلانه‌ای را شاهد باشیم و همانند بازی با استقلال اشتباهات داوری نتیجه را رقم نزند و بحث فنی تیم‌ها برنده و بازنده را مشخص کند. پرسپولیس یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های ایران است و نزدیک به 18-17 هفته است که شکستی را متحمل نشده است. این تیم با اختلاف در صدر جدول است اما ما نیز توانایی خود را در این فصل نشان دادیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره محرومان و مصدمان تیمش برای رویارویی با پرسپولیس گفت: اسدی را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و دو بازیکن مصدوم داریم که به بازی فردا نخواهند رسید.

کمالوند درباره حضور سوشا مکانی در بازی مقابل پرسپولیس گفت: سوشا کمی سرماخوردگی داشت و ما بازیکنانی که دچار سرماخوردگی می‌شوند را از سایر بازیکنان جدا می‌کنیم تا این بیماری در تیم شایع نشود.

او درباره خداحافظی دروازه‌بان تیمش اضافه کرد: او احساسی عمل کرد. پس از دیدار با استقلال همه تقصیرها گردن سوشا افتاد. شب دیدار با استقلال بلافاصله با او صحبت کردم و به سوشا یادآور شدم که تصمیم احساسی نگیرد. از فردای آن روز نیز در تمرین‌ها حاضر شد و به کار خود با ما ادامه داد.

او در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید در دیدار استقلال و ذوب آهن، هواداران استقلال پس از شکست، صندلی‌های جایگاه خود را شکستند اما در آبادان چرا این گونه نشد توضیح داد: یکسری تیم‌ها می‌خواهند همه چیز برای آن‌ها باشد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 
 
 

X