باتوجه به شرایط پیش آمده بین صداوسیما و فدراسیون فوتبال, دیگر فوتبال بصورت رایگان پخش نخواهد شد.

تماشای فوتبال دیگر مجانی نیست!

با اوج گرفتن «جنگ حق پخش» این بار نه باشگاه‌ها و فدراسیون و نه صداوسیما متضرر نمی‌شوند بلکه تاوان وضع موجود را تماشاگران تلویزیون پرداخت خواهند کرد که اگر نتوانند به ورزشگاه‌ها بروند باید برای تماشای مسابقات فوتبال هزینه پرداخت کنند.

ماجرا از این قرار است که اگر فدراسیون فوتبال تا ٢٠ اسفند نتواند با صداوسیما قرارداد ببندد به پخش اینترنتی مسابقات لیگ برتر روی می‌آورد.

قطعاً سایت‌های اینترنتی که الان بازی‌های لیگ برتر را به صورت رایگان برای مخاطبان خود پخش می‌کنند، اگر قرار باشد امتیاز حق پخش لیگ برتر را از فدراسیون بخرند و برای پخش این مسابقات هزینه کنند، به دنبال درآمدزایی برای خود خواهند بود.

درواقع این سایت‌ها در صورت انعقاد قرارداد با فدراسیون فوتبال، ورود به سامانه خود برای تماشای فوتبال را پولی خواهند کرد و نتیجه این اقدام به معنی پولی‌شدن نگاه کردن فوتبال برای طرفداران بی‌شمار این رشته خواهد بود.

رویه معمول این سایت‌ها این است که با دریافت مبلغی ماهانه کدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند تا با استفاده از آن کد بتوانند وارد سایت شده و بازی‌ها را تماشا کنند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X