کارلوس کی روش پس بازی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم تونس, گفت که بازیکنان تیم ملی نیاز به کسب تجربه دارند.

نظر کارلوس کی روش درباره بازی مقابل تونس

کارلوس کی روش در نشست خبری پس از دیدار برابر تونس گفت:« ما امروز مقابل تیم خیلی خوبی بازی کردیم. تیم تونس بازیکنان بین المللی دارد و فوتبالی که این تیم ارائه کرد همان چیزی بود که انتظارش را می‌کشیدیم. آنها خیلی با سرعت توپ را به حرکت در می‌آوردند و این چیزی بود که ما از این بازی به دنبال آن بودیم.»

او ادامه داد:« این برای بازیکنان ما به ویژه بازیکنان لیگ داخلی تجربه خیلی خوبی بود که مقابل تیمی بازی کنند که با سرعت بالا و در سطح بین المللی بازی می‌کرد.کی‌روش ادامه داد: بازیکنان ما ابتدا با کمی تردید بازی می‌کردند ولی کم کم این هراس ریخت و بازی متعادل شد  و ما موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. این شانس را به بازیکنان جوان‌تر دادیم که خودشان را نشان دهند.»

سرمربی تیم ملی همچنین گفت:«ما نیاز بیشتری به این نوع بازی‌ها داریم تا بتوانیم به سطح بین المللی و جام جهانی برسیم.»

کی‌روش با اشاره به نیاز یک تیم به تجربه گفت: «بازیکنان می‌توانند از نظر تکنیکی و تاکتیکی خودشان را قدرتمندتر کنند اما در فوتبال تنها چیزی که خریدنی نیست تجربه است و این تجربه را می‌توانید در چنین بازی هایی کسب کنید.»

او در پاسخ به این سوال که سبک تونس تا چه حد به مراکش نزدیک است، گفت: «قطعا سیستم این حریف و بازیکنان تونس شباهت زیادی با مراکش دارد و ما از این فرصت برای کسب تجربه استفاده کردیم.»

کی‌روش در پاسخ به سوالی دیگر گفت:« شما نمی‌توانید تجربه را یک شبه به تیم اهدا کنید. ما چند بازیکن داشتیم که تجربه بین المللی نداشتند و تنها کاری که می‌توانستیم انجام دهیم این بود که بازیکنان را به خط مقدم بفرستیم. همه سربازها در سربازخانه خوب هستند اما باید به خط مقدم بروند تا تجربه بین المللی به دست بیاورند. »گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X