در فضای مجازی خبرهایی درباره انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم ملی امید منتشر شده است!

علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی امید می شود؟!

فدراسیون فوتبال هنوز خبری در این باره منتشر نکرده و شاید هم اصلا چنین نیتی نداشته باشد اما در فضای مجازی این طور گفته می شود علیرضا منصوریان یکی از گزینه های مربیگری تیم ملی امید است!

علیرضا منصوریان پیش از این هم مربی تیم امید بوده که به دلیل بازی دادن به کمال کامیابی نیای دو اخطاره مقابل عراق شانس صعود به بازی های المپیک را از دست داد!

نکته جالب اینکه علیرضا منصوریان مرداد ماه امسال و پیش از شروع بازی های لیگ برتر به بازیکنان استقلال اجازه نداد در اردوی تیم امید حاضر شوند و در بازی های مقدماتی بیشکک به میدان بروند. از آنجایی که امیدها در این بازی با بازیکنان زیر 20 سال که در جام جهانی کره جنوبی به میدان رفتند، حاضر شده بودند حضور بازیکنان استقلال خیلی پر اهمیت بود که علیرضا منصوریان این کار را نکرد و در نهایت تیم امید با باخت به عمان از بازیهای مقدماتی حذف شد.

این حذف باعث بازی با سرنوشت امیر حسین پیروانی و کادرش هم شده بود. کادری که تیم ملی جوانان را بعد از 16 سال به جام جهانی برد و بعد از 40 سال در جام جهانی پیروز شده بود و حتی فدراسیون فوتبال قصد داشت با همین تیم بکار ادامه دهد و در نهایت در بازی های مقدماتی المپیک شرکت کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X