سرانجام پس از 22 سال آرسن ونگر از سرمربیگری تیم آرسنال کنار گذاشته خواهد شد.

خداحافظی آرسن ونگر با آرسنال

با اعلام رسمی استعفای آرسن ونگر از سمت سرمربیگری توپچی‌های لندن در پایان فصل جاری، رایزنی‌ها برای جانشینی این سرمربی فرانسوی آغاز شده است.

آرسن ونگر سرانجام پس از 22 سال هدایت تیم فوتبال آرسنال به طور رسمی اعلام کرد در پایان فصل جاری از سمت سرمربیگری توپچی‌های لندن استعفا خواهد کرد.

او که در این مدت 3 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، 7 قهرمانی در جام حذفی و 7 قهرمانی در جام خیریه را برای آرسنال به ارمغان آورد در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بود و هوادارن آرسنال با شعار «Wenger Out» خواهان اخراج وی از سرمربیگری این تیم شده بودند.  

شبکه تلویزیونی «ESPN» خبر داد توماس توخل سرمربی پیشین بوروسیا دورتموند یکی از کاندیداهای اصلی سرمربیگری آرسنال است، هرچند او نیم‌نگاهی هم به سرمربیگری پاری‌سن‌ژرمن دارد. تیری آنری و پاتریک ویرا، اسطوره‌های باشگاه آرسنال نیز شانس احراز پست سرمربیگری توپچی‌ها را دارند.

نشریه «میرر» انگلیس نیز با اعلام این موضوع که باشگاه آرسنال تأیید کرده به زودی جانشین ونگر را انتخاب خواهد کرد، از کارلو آنچلوتی، لئوناردو ژاردیم و توماس توخل به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری این تیم لندنی یاد کرده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X