در برنامه نود افشاگری عجیبی درباره باشگاه صبای قم صورت گرفت که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

بازیکنان پولی و دودی در صبای قم

در ادامه بحث های برنامه نود هفته گذشته که به موضوعات مربوط به باشگاه صبای قم اختصاص داشت، حرف هایی زده شد که می تواند شوک بزرگی به فوتبال ایران باشد.

تیمی که چند سال پیش در آسیا یکی از نمایندگان ایران بود، بعد از انتقال به شهر قم به اوضاعی دچار شد که بازیکنانش روی باخت پرگل تیم خودشان شرط می بندند و برای درست از آب در آمدن شرط شان درون زمین دست به هر کاری می زنند.

وقتی هفته گذشته کریم بهرامی روی خط برنامه نود قسم خورد که هیئت فوتبال استان قم هیج پولی از بازیکنی نگرفته است، شاید به این فکر نمی کرد که جمعی از بازیکنان صبای قم روی خط نود بیایند و درباره پول هایی که به هیئت فوتبال استان قم دادند صحبت کنند.

در جریان افشاگری های بی سابقه ای که در برنامه نود این هفته صورت گرفت، بازیکنانی از جمله روحانیون صحبت از پول های هفتاد یا هشتاد میلیونی کردند که به افراد مختلف دادند تا در تیم بازی کنند.

او فاش کرد 50 میلیون از این پول به هیات فوتبال قم رسید. آنها حتی از این گفتند که برای گرفتن شماره لباس رند هم پول هایی در تیم خرج شده است.

همچنین در قسمتی از آیتم مربوط به باشگاه صبای قم نشان داده شد که در کوران نتایج افتضاح باشگاه، جمعی از بازیکنان و سرپرست تیم در یک قهوه خانه مشغول قلیان کشیدن بودند!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X