ویژه برنامه 90 با اجرا و تهیه کنندگی عادل فردوسی پور در ایام برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال هر شب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

منتظر ویژه برنامه 90 در جام جهانی باشید

در شرایطی که تنها 15 روز به آغاز مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است، عادل فردوسی پور به همراه گروه تهیه و تولید برنامه ورزشی «نود» دکورسازی برای برنامه جدید خود را آغاز کرده است.

بنا بر این گزارش، برنامه جدید فردوسی‌پور در دکوری جدید و بزرگ‌تر از برنامه نود به روی آنتن خواهد رفت. استودیو 11 ساختمان تولید که پیش از این دکورهای برنامه «نود» و «صبح‌بخیر ایران» را با هم در دل خود داشت، این بار با مساحت بیشتری در اختیار فردوسی‌پور قرار گرفته است.

در همین راستا پخش برنامه «صبح‌بخیر ایران» نیز متوقف شد و این برنامه به دلیل نداشتن دکور تا پایان مسابقات جام جهانی به روی آنتن نخواهد رفت.

همچنین طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته شبکه سه پس از ماه مبارک رمضان به دلیل آغاز مسابقات جام جهانی سریال جدیدی به روی آنتن نخواهد برد و مسابقات فوتبال را پخش خواهد کرد.

مسابقات جام جهانی 2018 روسیه از 24 خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برنامه نود از سال 78 دوشنبه‌های هر هفته از شبکه سه سیما پخش می‌شود و در یک ماه جام جهانی روسیه نیز به صورت هر شب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: farsnews.com


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پست مشکوک اینستاگرامی کی روش و طعنه هایی که زده است!
کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه شخصی خود, به فدراسیون فوتبال ایران طعنه زد

 

X