تیم فوتبال ایران در دیدار دوستانه مقابل لیتوانی به برتری 1-0 رسید.

پیروزی ایران مقابل لیتوانی با گل انصاری فرد

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار دوستانه خودش پیش از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، دیشب و از ساعت 19:30 مقابل لیتوانی قرار گرفت. دیداری که به درخواست کی روش پشت درب های بسته و بدون پخش تلویزیونی برگزار شد.تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تمرینی برابر تیم ملی لیتوانی به پیروزی یک بر صفر رسید.

تک گل ایران را در این دیدار کریم انصاری فرد در دقیقه 88 به ثمر رساند.

تیم ایران با این ترکیب دیدار امروز را آغاز کرد:بیرانوند، ترابی، پورعلی گنجی، چشمی، حاج صفی، ابراهیمی، شجاعی، جهانبخش، قدوس، آزمون و طارمی.
جهانبخش دقیقه 55 از زمین بازی خارج شد و به جای او اشکان دژاگه به زمین آمد. همچنین مهدی طارمی در دقیقه 20 از زمین بیرون آمد و به جای او وحید امیری به جمع ملی پوشان اضافه شد.

در دقیقه 45 رامین رضاییان وارد زمین شد و مهدی ترابی از زمین بیرون رفت. دیگر تعویض ایران بیرون آمدن احسان حاج صفی در دقیقه 45 و حضور میلاد محمدی در زمین بود. در همین دقیقه از بازی کریم انصاری فرد به جای مسعود شجاعی وارد زمین شد و سردار آزمون در دقیقه 45 جای خود را به رضا قوچان نژاد داد.

تیم ملی ایران روز جمعه هفته آینده، دقیقا هفت روز دیگر از ساعت 19:30 باید اولین دیدار خودش در گروه دوم جام جهانی را مقابل مراکش انجام دهد.
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
شکایت نمایندگان اهل سنت از فوتبالیست کشورمان بخاطر اهانت به مقدسات آنها
شایان مصلح چندی پیش در یک مجلس مولودی، شعری را خواند که مضمون آن توهین به مقدسات اهل سنت بود

 

X